כמה עולה חבילה בסיסית של שירותי ענן לעסקים?

1540441-min

ניתן לראות היום כי חבילה בסיסית של שירותי ענן לעסקים צפויה לעלות לכל הפחות בין 100 ל 200 שקלים. חבילה כזו צפויה להכיל פתרונות אבטחת מידע, גיבוי בענן, תחזוקה של שרתים, גישה לאופיס 365 וקבלת תמיכת מחשוב מסביב לשעון. לצד זאת, ישנן חברות שיציעו מענה בסיסי יותר ועל מנת לקבל מענה מחשוב כולל תצטרכו לשלם יותר בכיוון של 200-400 שקלים מידי חודש.

 

טווח מחירים מאוד רחב של חבילות ענן

כל עוד מדובר על חבילה בסיסית של שירותי ענן לעסקים עליכם לקחת בחשבון כי טווח המחירים המקובל היום יכול להיות די רחב. לפיכך תוכלו למצוא את אותו בשירות ב 100 שקלים אצל חברה אחת וחברה אחרת תציע אותו דווקא ב 200 שקלים. לאור זאת יהיה חשוב מבחינתכם לבדוק בדיוק מה מציעים לכם ולבצע השוואה ובחינה מעמיקה בהתאם לכך וזאת כדי להבין אם מדובר באופציה מתאימה.

 

מהם שירותי הענן שאתם מקבלים?

הדבר החשוב ביותר שתצטרכו לשים אליו לב כאשר אתם מחפשים אחר חבילה בסיסית של שירותי ענן לעסקים יהיה לוודא כי אתם בוחרים בחבילת מחשוב אשר תהיה כוללת ואיכותית למדי וכזו אשר תספק לכם בין היתר גישה לאופיס 365, פתרונות אבטחה ותמיכה טכנית, שרת ארגוני, גיבוי בענן ועוד.

 

שימו לב לאיכות שירותי הענן המוצעים לכם

עניין אחרון שתרצו לקחת לתשומת הלב יהיה האיכות של שירות הענן שמוצעים לכם. נסו לוודא כי אתם בוחרים בשירותי ענן של חברה אשר נחשבת בעלת מוניטין בכל הנוגע לפתרונות האבטחה שהיא מספקת ואיכות פתרונות התוכנה שהיא מציעה ללקוחות שלה. כך תדעו בבירור כי תשיגו מענה מצוין ובדיוק לשביעות רצונכם.

אהבתם את הפוסט? מוזמנים לשתף אותו

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

עוקבים לטיקטוק

TikTok היא אפליקציית המדיה החברתית החדשה ביותר שהשתלטה על העולם. עם TikTok, אנשים יכולים ליצור סרטונים קצרים של עצמם מסנכרן שפתיים לשירים פופולריים. דווח כי

קרא עוד »