שיווק ברשתות חברתיות – מדוע זה חשוב?

שיווק ברשתות חברתיות

אין ספק שהכלי הפופולארי ביותר כיום לשימוש באינטרנט הן רשתות חברתיות. צעירים ומבוגרים משתמשים בכלי זה, בין אם זה בשביל לחפש מכרים, בין אם זה בשביל לייצר חברויות, לשתף דעות, סיפורים ורגשות, לעלות תמונות וסרטונים ולאין ספור צרכים אחרים. 

מאחר ורשתות חברתיות הן הכלי הפופולארי ביותר לשימוש בקרב משתמשים באינטרנט, אז אנחנו יכולים להבין מדוע שיווק בכלי זה הוא משמעותי עבור כל בית עסק ועבור כל בעל מקצוע אשר מעוניין לקדם את עצמו ולהיחשף בפני קהלים שונים, בין אם זה בארץ ובין אם זה בחו"ל. 

שיווק ברשתות חברתיות הוא כלי אידיאלי ואופטימאלי לשיווק באינטרנט. אי אפשר לקדם מוצרים, שירותים, אירועים ועסקים בכלל ברשת, מבלי להשתמש ברשתות חברתיות שונות, החל מפייסבוק, אינסטגרם ורשתות אחרות. לשמחתנו יש מגוון רחב של רשתות שניתן להשתמש בהן, כל אחת פונה באופן מסוים לקהל יעד אחר, כל אחת גם מציעה לנו כלים אחרים לפרסום ושיווק. 

למה חשוב שנשווק את עצמנו ברשתות חברתיות?

במובנים רבים קידום עסקים ברשתות החברתיות הוא הרבה יותר משמעותי ואפקטיבי מאשר שיווק באתרי אינטרנט אחרים, כולל בגוגל. יש לכך שני הסברים עיקריים. 

ראשית, מרבית הגולשים מבלים את זמנם ברשתות חברתיות, בין אם זה דרך המחשב, ובוודאי דרך מכשירי הסלולר. לכן יש סיכוי שהם ייחשפו לשיווק שלנו יותר דרך רשת חברתית מאשר דרך גוגל או כלים אחרים ברשת. 

שנית, דרך רשתות חברתיות אנחנו יכולים לא רק להגיע אל קהל יעד מסוים, אלא אותו קהל גם יכול לשתף את הפרסומים שלנו ובכך אנחנו נוכל ליהנות מחשיפה רבה יותר. הקהל ישתף פוסטים ופרסומים שלנו, וזה יגיע לקהל יעד רחב וגדול יותר.

אהבתם את הפוסט? מוזמנים לשתף אותו

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דילוג לתוכן