צילום לחנות אינטרנט

צילום לחנות אינטרנט

אחד הדברים החשובים ביותר בכל חנות אינטרנטית היא התמונות של המוצרים. למעשה החנות מיועדת למכירת מוצרים אונליין וכל עמוד מוצר מכיל לפחות תמונה אחת של המוצר (לעתים גם כמה תמונות של המוצרים בגדלים וצבעים שונים וכן בזוויות שונות) ומפרט טקסטואלי של המוצר. בחנויות המאפשרות רכישה אונליין יש גם מחירים של המוצרים ואפשרות להוסיף את המוצרים לעגלת קניות וירטואלית, לשלם בצורה מאובטחת דרך האתר ולהזמין משלוח עד בית הלקוח. כאמור התמונות שנעשו למטרת צילום לחנות אינטרנט מהוות חלק ניכר בהליך המכירה של המוצרים והם הדרך הטובה ביותר של הלקוח להצגת המוצרים דרך האינטרנט.

כיצד אמורות להיות מצולמות תמונות לאתר חנות?

בדרך כלל מומלץ יהיה להשתמש בתבנית שהכנתם מראש בתוכנת עריכה גרפית כמו פוטושופ למשל. כעת לאחר שתצלמו את התמונות תעלו אותן לפוטושופ ותתאימו אותן לגודל התמונה לפי התבנית. חשוב שהתמונות שעולות לאתר יהיו באותו הגודל, בדרך כלל גם עדיף לשמור על רקע בצבע אחיד ועל יחס ברור בין התמונה לרקע ולגודל התמונה הכללי. התמונה צריכה להיות מספיק גדולה ובולטת וחשוב לעשות שימוש בתאורה מלאכותית כדי לאזן את התאורה הכללית ואת הצל שהתאורה עושה למוצר. בדרך כלל יהיה מומלץ להיעזר בשירותיו של צלם מוצרים מקצועי עם התמחות בצילום מוצרים לחנויות.

צילום לחנות אינטרנט – איך לבחור צלם מקצועי?

  • ציוד מקצועי – שאלו את הצלם עם איזה ציוד הוא מתכוון לצלם את המוצרים שלכם, האם יש לו סטודיו נייד שהוא מגיע עמו לבית העסק לצילום המוצרים? וכו'. 
  • ניסיון ותיק עבודות – האם הצלם מספיק מנוסה ומבין בתחום? יש ענפים שונים ומגוונים לתחום הצילום וצילום מוצרים היא התמחות בפני עצמה. כדאי לבחון את תיק העבודות של הצלם.
  • המלצות – תמיד טוב לשמוע או לקרוא המלצות מלקוחות אחרים ולראות עם אילו לקוחות נוספים הוא עבד/עובד.

אהבתם את הפוסט? מוזמנים לשתף אותו

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים בגוגל הוא סוג של פרסום במנוע החיפוש של גוגל. זוהי דרך לאתרים להגדיל את הנראות שלהם ב-SERPs ולדרג גבוה יותר בתוצאות האורגניות. קידום

קרא עוד »

מאגר תמונות

אנשים רבים המעלים מאגר תמונות לאינטרנט יכולים להשתמש בתמונות כהמחשות לכל סוג של נושא. כיוון האמנות מתפתח בקצב מהיר ולכן הביקוש למאגרי תמונות הולך ונהיה

קרא עוד »
דילוג לתוכן