הסכנות שיש באינטרנט וחשוב לדעת

סכנות באינטרנט

אתה שם חגורת בטיחות, אתה מחנה את המכונית שלך בסמוך לפנס הרחוב כדי להימנע מגנבים, אתה אפילו מורח קרם הגנה כאשר מעונן בחוץ. אתה לא לוקח סיכון! אבל מה קורה כשאתה נכנס לאינטרנט?

הסכנות שיש באינטרנט וחשוב לדעת |

הרעים הולכים לאן שהכסף שלך הולך. זו הסיבה שהקלדה באופן שגוי את כתובת האתר של הבנק שלך או אי תשומת לב שהופנית לאתר מתחזה, עלולה להוביל לגניבת רשת שזו אחת מהסכנות שקיימות ברשת. הימנע ממשיכות לא רצויות על ידי שימוש בטכנולוגיית הכסף הבטוח כמו פייפל, כדי להימנע מאתרים זדוניים ולהבטיח כל היבט – בחוויית הבנקאות המקוונת שלך.

קנייה באתרים מוגנים |

קל להתרגש כשאתה מוצא הרבה באינטרנט, אבל אתה צריך לנקוט בזהירות, לפני שאתה לוחץ על "הוסף לעגלה." אם אתה מכור בעסקה באתר קניות לא ידוע, או שאתה לוחץ על תוצאת חיפוש במקום להזין ישירות את כתובת האתר, אתה עשוי לשלם ע"י מסע הקניות של עבריין רשת.

אז איך אתה יכול לעשות קניות באופן מקוון בבטחה? הגן על כל עסקה מתחילתה ועד סופה באמצעות טכנולוגיית הכסף הבטוח הקיים ברשת.

המשתמש בסיסמה אחת בלבד |

על פי אתר https://www.vipmarketing.co.il/ אם אינך מכניס מספיק סיסמאות למחשב שלך, האקרים עלולים לגנוב את הכסף שלך – ואת הזהות המקוונת שלך. על ידי שימוש בסיסמאות מרובות, תמנע מהם גישה לכל העולם המקוון שלך באמצעות מילה אחת.

חשיבה על סיסמאות חזקות היא גם עוזרת. למרבה המזל, תכונת מנהל הסיסמאות הקיימות ברשת, מייצרת סיסמאות ומאחסנת אותן באופן מאובטח בכל המכשירים שלך. כל האתרים שלך יהיו בטוחים ותצטרך לזכור סיסמא אחת בלבד.

להימנע מלאשר כל אדם ברשתות חברתיות |

זה עשוי להרגיש טוב לחבר את כל עיר הולדתך לפייסבוק, אבל בטוח יותר להשתמש בשיקול דעת בעת הרחבת הרשת החברתית שלך.

כשאתה מקבל בקשת הזמנה ממישהו שאתה לא מכיר, אתה מזמין גנבי תוכנה זדונית או זהות למעגל הפנימי שלך. אל תאשרו אפילו אדם שנראה לכם מוכר, אם אתם טיפה חושדים שמדובר בקליק חשוד שיכול לעשות לכם נזק.

אהבתם את הפוסט? מוזמנים לשתף אותו

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים בגוגל הוא סוג של פרסום במנוע החיפוש של גוגל. זוהי דרך לאתרים להגדיל את הנראות שלהם ב-SERPs ולדרג גבוה יותר בתוצאות האורגניות. קידום

קרא עוד »

מאגר תמונות

אנשים רבים המעלים מאגר תמונות לאינטרנט יכולים להשתמש בתמונות כהמחשות לכל סוג של נושא. כיוון האמנות מתפתח בקצב מהיר ולכן הביקוש למאגרי תמונות הולך ונהיה

קרא עוד »
דילוג לתוכן