מוצרי פרסום שפשוט אסור לוותר עליהם

מוצרי פרסום

מן הרגע שבו יצאה הכוס הממותגת הראשונה זה היה רק עניין של זמן עד אשר בעלי עסקים הבינו כי הם יכולים למתג למעשה כמעט כל דבר, כשאר הטכנולוגיה לא נשארה מאחור ושסיפקה את הדרך הכי טובה להדביק את הלוגו של העסק על כל חומר אפשרי כמעט.

שורה ארוכה של מוצרי פרסום שנועדו בראש ובראשונה לספק שימוש מסוים ובאותה ההזדמנות לספק את החשיפה עבור בית עסק החלו להיות משווקים ומיוצרים ללא הפסקה, כאשר גם הלקוחות, גם העובדים וגם בעלי העסקים עצמם נהנים מאלה בצורה ישירה ועקיפה. על אלו מוצרים או מתנות ללקוחות GSB פשוט לא כדאי לדלג ולהמשיך הלאה? קראו את המאמר הבא.

מוצרים יותר עונתיים

ישנם מוצרים שמאוד רלבנטיים עבור עובדים ולקוחות עם הדגש על העונה. אם זו חנות של מוצרי גלישה וחוף או חנות של שטיחים, ישנם מוצרים אשר יכולים להיות יותר רלבנטיים עבור הלקוחות שלהם בעונה מסוימת, ומתוך כך זה חשוב להתאים שורה של מוצרים רלבנטיים עבור פרסום שהוא הכי נכון מבחינה שיווקית. גם אם לא מדובר בעסק שיותר פעיל בעונה מסוימת, יכולים לשים את הדגש על העונה לקנות ולהעניק שורה של מוצרי פרסום בתור מנה שתהיה מאוד שימושית בדיוק בזמן, כמו מגבת חוף או אפילו כובע ממותג. המבחר הוא די עשיר וממנו צריכים רק לעשות את הבחירה שתביא אל כמה שיותר שימוש וכמה שיותר חשיפה.

מוצרים שימושיים למשרד

אנשים עושים המון דברים עם מכשיר הסלולר ועם המחשב שלהם, וכאשר הם נמצאים רוב שעות היום והערב עם אחד משני אלה או שניהם גם יחד, זה יכול להיות נכון לרכוש באתר GSB כמה מוצרי פרסום אשר מהווים חיבור ישיר אל אחד מאלה עבור שימוש תכוף של מוצרים ממותגים על ידם.

זה יכול להיות משטח של עכבר, פתקיות דביקות, מקום לעטים ואפילו שימוש עם משחק שמיועד לשולחן המשרדי כדי להעביר כמה דקות של מנוחה. הדגש הוא על אביזרים שכל עובד ישמח לקבל אותם, ויהיו לו שימושיים בשעות העבודה וגם עבור השעות שלאחר העבודה, ברגעים של הפנאי.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מתנות לחג פסח ברכישה אונליין
עם בואה של עונת האביב, אנו חוגגים את חג הפסח, כשהשנה נחגוג את החג באופן מצומצם, ולו בשל התפשטות נגיף...
קרא עוד »
אפר 07, 2020
השכרת מועדון לימי הולדת – למה צריך לשם לב
החלטתם לשכור מועדון לחגיגת יום ההולדת? בוודאי צפויה לכם חגיגת יום הולדת מהנה. חגיגה במועדון הינה...
קרא עוד »
דצמ 11, 2018
אוטומציה וניהול קשרי לקוחות – 5 טיפים מעולים
כלי אוטומציה וניהול קשרי לקוחות יכולים להוביל ארגונים עסקיים ואפילו עסקים לא גדולים, לשיפור בכל...
קרא עוד »
יונ 20, 2021