סרטון תדמית – איך בונים סרטון בצורה נכונה

כשאנחנו שוכרים אנשי מקצוע שיבנו עבורנו סרטון תדמית לעסק, עלינו לקחת בחשבון שהם יעשו את זה הכי טוב שאפשר בתנאי שאנחנו נבוא עם חזון ברור, נציג בפניהם מה אנחנו רוצים, מה אנחנו מחפשים, והם יוכלו ליישם זאת במציאות. 

אנחנו תמיד יכולים לבקש מהם לעלות רעיונות ובסופו של דבר לבקש מהם להוציא לפעול את אחד הרעיונות. אך אם אנחנו רוצים שהתהליך יתבצע בצורה נכונה ומקצועית, מוטב שאנחנו נעלה בפניהם רעיונות שונים ובסופו של דבר, הם יוציאו אותם לפועל. זה בוודאי נכון, אם יש לנו חזון מסוים, אם ברור לנו מה אנחנו רוצים שיהיה בסרטון, למי אנחנו מתכוונים להציג אותנו, בפני מי אנחנו מתכוונים להציג אותו וכיצד ברצוננו לעשות זאת. 

לפני שנציג כמה נקודות בהקשר זה, עלינו לזכור, שהחזון שלנו צריך להיות מגובה, בין אם זה בתקציב מתאים, בין אם זה בתנאים וכמובן הוא צריך להיות מגובה בכך שנהיה מסוגלים להציג את הסרטון בפני הקהל הרלוונטי וזה אכן יענה על הצרכים שלנו. 

מה אנחנו צריכים להציג בסרטון?

מה שאנחנו צריכים להציג בפני בעלי המקצוע, בשביל שאלה ידעו לבנות עבורנו סרטוני תדמית לעסקים בצורה נכונה, זה מה בדיוק העסק מציע, מה הוא רוצה להציג בפני קהל לקוחות כזה או אחר, מה המטרה של הסרטון, האם זה להציג את העסק כולו, שירותים, מוצרים או דברים אחרים, ומה המטרות הסופיות של הסרטון, כלומר, האם המטרה לעלות את מספר הלקוחות, להציג את העסק בפני משקיעים או כל דבר אחר. 

ברגע שאנחנו נחליט על כל הנקודות הנ"ל, יהיה לנו הרבה יותר קל מהם לקבל בסופו של דבר סרטון מקצועי ואיכותי שיענה על הצרכים שלנו. 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך מתמודדים עם נשירת שיער?
לא מעט גברים וכן נשים רבות, מתמודדים עם נשירת שיער. נשירה זו משפיעה עליהם בהיבט האסתטי וגורמת להם אי...
קרא עוד »
אוג 02, 2020
איך קונים נעליים באינטרנט?
פעם היינו הולכים לחנות נעליים ולאחר שבחרנו את הדגם הרצוי (מול המבחר המצומצם) היינו הולכים עם הנעל...
קרא עוד »
מרץ 17, 2019
קניית מכונת גילוח אונליין: מה צריך לבחון וממה יש להיזהר?
היום, אנחנו יכולים לקנות כל מוצר, כל דבר, דרך אתרי אינטרנט שונים. בין אם מדובר באתר אינטרנט ישראלי ובין...
קרא עוד »
יונ 01, 2020