עידן של מוצרי טכנולוגיה מתקדמים – איפה כדאי לרכוש ?

מוצרי טכנולוגיה מתקדמים

כיום מונחים כגון מציאות רבודה, בינה מלאכותית, שירותי משלוחים ע"י רחפנים, טעינה אל חוטית ומגוון מונחים מתקדמים נוספים מהווים חלק מהנוף היומיומי שלנו, וזאת כי העידן הנוכחי מציע משהו אחר, מציע טעימה מהעתיד שכבר כאן, ועל כן כיף לדעת שלא רק מדענים ואנשים עשירים יכולים ליהנות מהיישומים השונים, אלא גם אנשים מהשורה, כך שבין אם עומדים לרכוש אוזניות אלחוטיות ובין אם עומדים לרכוש מכשיר נייד מתקדם, מוטב לדעת אלו חנויות מציעות היצע נבחר ומבטיח.

שתי אופציות

לעומת מגוון מוצרים שניתן לרכוש באופן ספונטני ועדיין ליהנות מאיכות התוצאה, הרי שבכול הנוגע למוצרי טכנולוגיה מתקדמים, אין זה יהיה חכם לרכוש מבלי לערוך מחקר מקדים, וזאת כי מדובר במוצרים שאם הם אינם שייכים לחברות הגדולות ואם הדגמים אינם מהמובילים בתחומם, הרי שפשוט אין זה יהיה כדאי לבצע רכישה – המוצר לא יעמוד בציפייה. אי לכך לפני שרוכשים מוצר טכנולוגי מתקדם, מומלץ לעשות את אחד משני הדברים הבאים: או שיש לערוך מחקר מקיף אודות הדגמים השונים, או שמראש יש לפנות אל מקום מקצועי שמתמחה בתחום, כך שניתן לסמוך על ההיצע המובחר שיעניק מענה מלא. אם אתם בוחרים באופציה השנייה, נחסוך לכם זמן ונציין שהיצע מובחר מחכה לכם בRonlight- . מה בדיוק? להלן הצצה:

מחפשים המלצה?

ראשית נציין שחברת Ronlight מתמחה בשיווק וייבוא של מוצרי טכנולוגיה מתקדמים, כאלו שעונים על הסטנדרטים הגבוהים ביותר, תוך התמקדות בנישת הבריאות והספורט. מכאן שאם מחפשים מוצרים של המותגים המובילים: Smartome, Kuvings, Mio, Yunmai, Huawei וכדומה, טוב להכיר שבכתובת זו מוצרי המותגים מקבלים במה, ועל כן אם לצורך הדוגמה מחפשים לרכוש שואב אבק אלחוטי איכותי, אוזניות מתקדמות וכדומה, הרי שמראש ניתן לדעת שמדובר בכתובת מבטיחה ושבין היתר מעניקה רישום אחריות דיגיטלי.

4 דגשים

אם נחזור אל האופציה השנייה, שכפי שציינו מציעה לערוך בירור מתקדם אודות הפריט הרצוי, הרי שאז ניתן לרכוש את המוצר הטכנולוגי גם דרך חברות פחות איכותיות ואף דרך אתרים כלליים, אך פה ראוי לחדד שאין להשלים עסקה לפני שמוודאים ארבעה דגשים חשובים: שאכן מדובר בדגם הרצוי, שניתנת אחריות יצרן, שהמחיר כדאי ושהביקורות אכן חיוביות. מספיק שלא מתקיים אחד מהדגשים על מנת שהרכישה תתגלם כטעות.

 נמצאים בחו"ל? נצלו את ההזדמנות!

עוד אופציה כדאית היא לייבא באופן עצמאי את המוצר הרצוי מחו"ל, ולו כי שם המחירים עשויים להיות הרבה יותר זולים. עם זאת, במקרה זה חשוב לוודא מראש מה עומדים להיות המיסים והאם מתאים להיסחב עם המוצר לאורך הטיול (שיקול שתלוי במידה רבה בנתוני גודל). כמו כן, אופציה זו אידאלית רק אם בכול מקרה מתכוונים לבקר בארץ היעד, כי טיסה ייעודית עבור רכישה ללא ספק אינה כלכלית.

מייבאים? אל תשכחו מיסים!

לבסוף נציין שאם שוקלים ייבוא אישי, ניתן להימנע מפטור מלא במיסים, אך רק אם מדובר בייבוא שמיועד לשימוש אישי, ובהנחה ואותו אדם תושב חוזר או עולה חדש, אך כפי שמצטייר זוהי סיטואציה מאוד ספציפית, סיטואציה שלרוב אינה רלוונטית, ועל כן אם מבקשים לדעת מה עומד להיות גובה המס, מומלץ להכיר את "מחשבון מס יבוא" (מצוי ברשת), בעזרתו תוכלו להבין מהו המחיר הסופי שנדרש לשלם, אך באופן כללי נציין שישנם שלושה סוגי מיסים: מכס, מע"מ ומס קנייה (מס קנייה מאוד רלוונטי לתחום מוצרי הטכנולוגיה). שנרחיב? אם המוצר הרצוי עולה יותר מ75$ נדרש לשלם מס קנייה ואם המוצר הרצוי עולה יותר מ500% כבר מחויבים בכל שלושת המיסים.

אהבתם את הפוסט? מוזמנים לשתף אותו

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים בגוגל הוא סוג של פרסום במנוע החיפוש של גוגל. זוהי דרך לאתרים להגדיל את הנראות שלהם ב-SERPs ולדרג גבוה יותר בתוצאות האורגניות. קידום

קרא עוד »

מאגר תמונות

אנשים רבים המעלים מאגר תמונות לאינטרנט יכולים להשתמש בתמונות כהמחשות לכל סוג של נושא. כיוון האמנות מתפתח בקצב מהיר ולכן הביקוש למאגרי תמונות הולך ונהיה

קרא עוד »
דילוג לתוכן