האם כדאי להזמין מהאינטרנט?

להזמין מהאינטרנט

נכון שכאשר רוכשים דרך האינטרנט לא זוכים לפתוח עוד באותו יום את החבילה, נכון שכאשר רוכשים דרך האינטרנט לא זוכים להחזיק את המוצר ביד ולבחון את איכות החומרים והחיבורים, ונכון שכאשר רוכשים דרך האינטרנט לא זוכים להתייעץ עם המוכר, אך מצד שני להזמנה דרך האינטרנט יש כ"כ הרבה יתרונות אחרים ומתחרים, כך שאין זו כלל שאלה: כל עוד יודעים מה מזמינים, עורכים בירור מקדים ולא להוטים ללחוץ על כפתור התשלום, הרי שניתן ליהנות מעולם מרתק – עולם זמין, נוח ומשתלם.

יתרון כפול

אף אחד לא גונב (לפחות לא רובינו) ועל כן יש להוציא כסף בחוכמה, משמע אם ניתן לרכוש בדיוק את הפריט הרצוי לצד עלות שנחשבת יחסית זולה, הרי שללא ספק מוטב לנצל זאת, וכאשר גולשים לאתר קניות מקוון בעל רזומה חיובי, זוכים לממש זאת בקלות. שנרחיב? ובכן הרבה אנשים בוחרים לקנות בעלי אקספרס, פשוט כי מדובר באתר בעל מוניטין חיובי, שמציע שלל מוצרים זולים ואף מדובר באתר שמציע מגוון אופציות עבור כל קטגוריה, כך שעוד באתר עצמו מתאפשר לערוך השוואה.

חיסכון שעובר הלאה

מדוע רכישה מהאינטרנט מתגלמת כיותר זולה? ובכן לעומת חנות רגילה, חנות מקוונת אינה משלמת שכר דירה וחשבונות מים, חשמל וארנונה. לעומת חנות רגילה, חנות מקוונת אינה משלמת משכורות וביטוחים לעובדים. לעומת חנות רגילה, חנות מקוונת אינה משלמת למנקה ולמעצב פנים וכמובן שגם לא דמי תיווך. מכאן שחנות מקוונת חוסכת לא מעט, ומהחיסכון הזה מרוויח גם הלקוח, הלקוח שבסופו של יום מקבל בדיוק את הפריט הרצוי לצד המחיר הרצוי.

להזמין מהאינטרנט

כשהפיג'מה פגשה את כרטיס האשראי

מכירים שמדי פעם יש לילה לבן בת"א, ואנשים נגנבים נוכח הרעיון שניתן לערוך קניות גם בשעות מאוחרות? ובכן ברשת הדיגיטלית זוכים לערוך קניות בכול שעה רצויה, כך שניתן לסיים את יום העבודה, לשחק עם הילדים, להכין ארוחת ערב, להשכיב את כולם לישון, להיכנס לפיג'מה, למזוג כוס יין ופשוט לערוך קניות – מבלי להתאפר, מבלי למהר ומבלי להזיע. פשוט משווים, בוחרים, מקלידים מספר כ.א ומחכים שהחבילה תגיע בעצמה.

ליהנות מכל העולמות

מבקשים לרכוש שמלה של מותג יפני, ספר מתח בשפה זרה, נעליי אולסטאר בעלות איור מסוים ובאופן כללי מבקשים להיחשף להיצע שמגיע מכל העולם? ובכן בעוד שבקניונים מראש ניתן לנחש מה תמצאו, הרי שברשת הדיגיטלית אינסוף אופציות שמגיעות מכל העולם מחכות רק לכם, כך שהרבה יותר פשוט וכיף למצוא התאמה מלאה, להיחשף לטרנדים חדשים ואף למצוא פריטים מיוחדים שטרם עשו עלייה.

באר המשאלות

אם נהיה כנים, נציין שהרבה פעמים הצורך לקנות מסתכם ברצון רגעי, ברצון להוציא כסף ולהחזיק ביד פריט מסוים, ולו לכמה דקות (ולאחר מכן לתקוע אותו במדף האחורי). אי לכך העובדה שאתרים רבים מציעים את אופציית Wishlist מאפשרת לחוש כאילו המוצר כבר שלנו, אך זאת מבלי לשלם דבר. מכאן שגם בעוד שבוע יתאפשר להיכנס לרשימה ולבחון מחדש את הצורך, וגם בעוד שבוע יתאפשר לבחון מחדש האם התשוקה נשארה או לחלופין דעכה. כמו כן, באמצעות רשימת Wishlist ניתן לחכות שהמחיר יצנח, או שתימצא חלופה יותר מתאימה. בכול מקרה מדובר באופציה ראויה.

פשוט?!

אם נחזור לשאלה הראשית: "האם כדאי להזמין מהאינטרנט?" נציין שאין שום שאלה, אך יש מקרים שדורשים בחינה מקדימה, משמע המבחר הגדול מצריך לבחון ביקורות וכמובן להשוות מחירים, כי אם כבר גולשים ורוכשים, מוטב להפיק מכך את המרב.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה זה UI (אפיון ממשק משתמש)
בעולם הטכנולוגיה המתפתח ללא הרף, ממשק משתמש (UI) ממלא תפקיד מכריע בעיצוב האופן שבו בני אדם מתקשרים עם...
קרא עוד »
יול 18, 2023
בחירת חנות מקוונת למוצרי ילדים: יתרונות מרכזיים שכדאי לדעת
כשמדובר בקניית משחקים וצעצועים לתינוקות, השוק המקוון מציע שפע של אפשרויות. כהורה, חיוני להבין את...
קרא עוד »
דצמ 07, 2023
שירותי מחשוב – מה הם כוללים?
שירותי מחשוב ענן הם קבוצה של תוכנה וחומרה שניתן לגשת אליהם מרחוק. הם נועדו להקל על משתמשי הקצה לגשת...
קרא עוד »
דצמ 28, 2022