מזג אוויר דובאי – מה חשוב לדעת עליו

דובאי היא אחד מיעדי התיירות הפופולריים ביותר בעולם ומזג האוויר שלה משחק תפקיד מרכזי באופן שבו המבקרים חווים את זמנם שם. חשוב לדעת למה לצפות ממזג האוויר בדובאי כדי שתוכלו לתכנן את הביקור בהתאם. האקלים בדובאי הוא בדרך כלל חם ויבש, עם טמפרטורות נעות בין 15 מעלות צלזיוס מתונות בחודשי החורף ל-49 מעלות צלזיוס לוהטת בקיץ. גשם נדיר, עם ממוצע של 10 ימי גשם בלבד בשנה. עם זאת, כאשר יורד גשם, הוא יכול להיות די כבד ולגרום להצפות. גם רמות הלחות גבוהות למדי לאורך כל השנה, כך שהמבקרים צריכים להיות מוכנים לימים חמים ודביקים.

הקפידו לתכנן את החופשה שלכם בקפידה

דובאי היא יעד פופולרי לטיולים, והבנת מזג אוויר בדובאי היא חלק חשוב בתכנון הטיול שלך, בדקו מה מזג אוויר בדובאי בכל עת. מזג האוויר בדובאי יכול להשתנות מאוד בהתאם לעונה. בקיץ, הטמפרטורות יכולות להגיע עד 40°C (104°F) במהלך היום, בעוד שבחורף היא יכולה לרדת עד ל-10°C (50°F). גשמים נדירים יחסית, אבל הם מתרחשים מנובמבר עד מרץ. חשוב גם לציין שבדובאי יש אקלים יבש מאוד עם רמות לחות גבוהות לאורך כל השנה. לדעת למה לצפות בעת נסיעה לדובאי תעזור לך לתכנן את הטיול שלך ולוודא שאתה נהנה מהזמן שלך שם!

תקבלו רעיונות ליעדים במהלך החופשה

דובאי ידועה באקלים החם והיבש שלה ובשמש כל השנה. העיר חווה קיץ חם וחורף מתון, כאשר הטמפרטורות רק לעתים רחוקות יורדות מתחת ל-20 מעלות צלזיוס (68 מעלות פרנהייט). כמות המשקעים דלילה ובלתי צפויה, אך העיר יורדת בממוצע של 3 אינץ' (75 מ"מ) של גשם מדי שנה. עם רמות הלחות הגבוהות והחום הקיצוני שלו בחודשי הקיץ, חשוב להיות מוכנים למזג האוויר בעת ביקור בדובאי, קבלו דילים לדובאי באתר dubai.co.il. כמו כן, חשוב לדעת שסופות אבק נפוצות באזור בתקופות מסוימות של השנה. לדעת איך להתלבש הן לסופות החום והן לסופות האבק יכול לעזור להפוך את השהות שלכם בדובאי לנוחה יותר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה כדאי ללמוד פיתוח אוטומציה
אחד התחומים המעניינים ביותר בעולם ההייטק והתוכנה, ללא צל של ספק, הוא כל מה שקשור לעולם האוטומציה....
קרא עוד »
יונ 20, 2021
היתרונות של פרטנר טיוי מול חברות אחרות
אחד מן הדברים אשר חוללו מהפכה בעולם של צפייה בטלביזיה ברמה גבוהה הוא המגוון של חברות התקשורת שהביא אל...
קרא עוד »
דצמ 15, 2018
כמה אתם צריכים לשלם על הורדת תמונות
אנשים רבים מורידים תמונות מהאינטרנט בלי חשש, לעתים אף מבלי לדעת שהם חשופים לתביעה גדולה על פגיעה...
קרא עוד »
דצמ 18, 2021