חנות אונליין לרכישת ציוד למסעדות

במשך שנים רבות, כשבעלי מסעדות היו צריכים לקנות ציוד למסעדות הם הלכו פנו לסוכן או נאלצו לפנות זמן ולגשת לחנות. למרות שזה מה שבעלי מסעדות רבים רגילים אליו, רכישת ציוד ואספקה כבדה למסעדות באמצעות חנות אונליין היא הרבה יותר קלה, מהירה וזולה יותר מאשר קניה מחנויות וסוכנויות מסורתיות. בנוסף, חלק מבעלי המסעדות עשויים להסס לקנות פריטים גדולים ויקרים כמו מקררים, תנורים ומגוון ציוד למסעדות באינטרנט, אבל מערכת הרכישה של חברת ב.פ.ר סוכנויות בע"מ  יעילה ואמינה, המאפשרת להביא את הציוד אליכם מהר יותר, באופן בטוח יותר וזול יותר מסיטונאים מסורתיים. 

קניית ציוד למסעדות אונליין לעומת סוכנויות מסורתיות

כאשר קונים ציוד למסעדות כמו תנורים, מקררים וציוד טיגון, סוכנות המסעדות היא המקום שעולה על הדעת עבור אנשים רבים בתעשיית שירותי המזון. בנוסף, איש מכירות בסוכנות עשוי להגיע לעסק שלך ולבצע מדידות, אבל, עבור מפעילי מסעדות שמחפשים חווית קנייה נוחה ועצמאית יותר, הנה כמה סיבות מצוינות לרכישת ציוד אונליין:

  • אנשי מכירות עובדים בעמלה, אז האינטרס שלהם למכור לכם יותר. מצד שני, כשאתם קונים באינטרנט, אתם לא צריכים להתמודד עמלות לאיש המכירות.
  • אנשי מכירות מקבלים תמריץ עבור המלצות שטובות עבורם, לא עבורכם, בעוד שבקניית ציוד אונליין אתם יכולים לבחור בדיוק את הציוד שעונה על הצרכים והתקציב שלכם.
  • רכישה מקוונת מתאימה ללוח הזמנים שלכם. סוכנויות קבעו שעות פעילות, שלא תמיד תואמות את לוח הזמנים של המסעדה שלכם. למרבה המזל, בקנייה אונליין תוכלו לגלוש ולהזמין מתי שנוח לכם.

קניית ציוד למסעדות באינטרנט לעומת חנויות פיזיות

חנויות ואולמות תצוגה יכולים להיות אופציה נוחה עבור בעלי ומנהלי מסעדות רבים, מכיוון שהם יכולים לעצור במהירות כדי לאסוף אספקה, חלקים חלופיים או לבצע הזמנות. ולמרות שחנויות הן נוחות, הזמנה בחנות המקוונת של חברת ב.פ.ר סוכנויות בע"מ מעניקה לכם מגוון רחב יותר של מוצרים ונוחות. הנה כמה מהיתרונות של רכישת ציוד למסעדות אונליין ולא בחנויות פיזיות:

  • לחנויות המזומן והמשלוח יש עלויות תקורה שמעלות את המחירים שלהן.
  • לחנויות הפיזיות קיבולת ומלאי מוגבלים. בשל אילוצי הגודל, ייתכן שבחנויות יהיו רק כמה מאות מוצרים בהישג יד, בעוד שבחנות מקוונת המוצרים הזמינים במלאי אינם מוגבלים, ניתן למספק יותר אפשרויות הניתנות להתאמה אישית שלכם, בהתאם לצרכים של המסעדה שלכם.
  • בעת ההזמנה בחנות מקוונת אתם חוסכים את תשלום העמלות שאתם משלמים בעת הרכישה דרך חנות פיזית, כמו שכירות, ארנונה ומגוון חשבונות אחרים, המתווספים למחיר הבסיסי של המוצרים.
כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מחשוב ענן – מדובר בעתיד
מחשוב ענן הוא כינוי גג למגוון טכנולוגיות המספקות מחשוב כשירות. מחשוב ענן קיים כבר עשרות שנים, אך הוא...
קרא עוד »
אוק 03, 2022
בניית חנות וירטואלית – כיצד מתכננים נכון חנות לעסק
תדמיינו לעצמכם, שאתם מקבלים הזמנות לרכישת מוצרים ושירותים מלקוחות המתגוררים ביישובים הרחוקים מהעסק...
קרא עוד »
אוק 05, 2021
תיקון מחשב מק בתל אביב
אל תחשבו שאם אתם כבר הולכים לתקן את מחשב המק שלכם באזור תל אביב, שכל מעבדה יכולה להציע לכם שירות ברמת...
קרא עוד »
מאי 16, 2021