ווסט לגבר לאחר ניתוח הקטנת חזה לגבר: גניקומסטיה

גינקומסטיה היא המצב שבו לגברים יש רקמת שד, בדרך כלל עקב חוסר איזון של אסטרוגן וטסטוסטרון. ישנם טיפולים רבים זמינים עבור גינקומסטיה אך לרוב הם אינם יעילים – רק כ-30% מהחולים רואים תוצאות. וסטים לגברים לאחר ניתוח גניקומסטיה הוא טיפול עדכני שהראה תוצאות מבטיחות. זה יכול לעזור להפחית את גודל השדיים וגם לשפר את ההערכה העצמית ואת רמות הביטחון. האפוד / ווסט של חברת איסבלה נלבש על ידי גברים כ-12 שעות ביום, שישה ימים בשבוע, במשך כשבועיים לאחר הניתוח. זה עוזר לכווץ את השדיים על ידי הגברת זרימת הדם לאזור והפחתת הדלקת בעור.

כיצד נגרמת גניקומסטיה ואיך ניתן לטפל?

גינקומסטיה הוא השם שניתן להגדלת רקמת השד אצל גברים. זה נגרם בדרך כלל מחוסר איזון ברמות ההורמונים, שיכול להיגרם ממספר גורמים כולל גנטיקה, גיל, מחלות ותרופות. אפוד גניקומסטיה לגברים הוא בגד המסייע בהפחתת הופעת גניקומסטיה אצל גברים שעברו ניתוח להקטנת חזה. האפוד תוכנן כדי לעזור לשטח ולדחיק את החזה כך שייראה שוב כמו חזה של גבר. אפוד הגינקומסטיה לגברים תוכנן עם מחשבה על גברים שעברו ניתוח הקטנת חזה. עם זאת, זה יכול לשמש גם על גברים שהם שריריים יותר באופן טבעי או כאלה שאינם עוברים כל סוג של ניתוח.

כיצד עוזר הווסט לגבר?

ווסט לגבר לאחר ניתוח הקטנת חזה לגברים נועד לסייע בהפחתת הופעת גניקומסטיה. האפוד תוכנן כדי לעזור להשטח את אזור החזה ולהעניק מראה אחיד. הוא עשוי גם מבד נושם שעוזר לווסת את טמפרטורת הגוף והופך אותו לנוח ללבישה בזמן שאתה מתאמן או עושה פעילויות אחרות.

נעשה מחקר על היעילות של מוצר זה בהפחתת גניקומסטיה אצל גברים שעברו ניתוח להקטנת חזה. המחקר הראה כי לבישת אפוד זה למשך 3 חודשים הפחיתה את הגינקומסטיה בכ-50%.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תנאי סף שאתם חייבים לעמוד בהם עבור עבודה בסייבר
דרישות לעבודה בסייבר: נחישות, התמדה, התמודדות טובה עם לחצים. אבטחת סייבר היא נושא הולך וגובר מבחינת...
קרא עוד »
מרץ 17, 2020
מורה פרטי באנגלית אונליין
זהו מורה פרטי מקוון לאנגלית עם התמקדות בדקדוק, אוצר מילים והגייה. המורים זמינים 24 שעות ביממה ויכולים...
קרא עוד »
אוק 26, 2022
פתרונות תוכנה לניהול הון אנושי
ניהול ההון האנושי (HCM) חיוני לכל עסק לניהול כוח העבודה שלו. פתרונות תוכנה עבור HCM חוללו מהפכה בדרך שבה...
קרא עוד »
ינו 17, 2023