בדיקת שימושיות לאפליקציות לילדים

בדיקת שימושיות לאפליקציות לילדים

תהליכי בניית אפליקציות הם מורכבים. הם כוללים שלבים שונים של תכנון, חשיבה, בניה ופיתוח. כל אלו נועדו להבטיח כי האפליקציה שפותחה אכן תוכל לשמש את קהל היעד, ולאפשר להם להפיק את מלוא התועלת מהאפליקציה. כך זה כאשר מדובר על אפליקציות למבוגרים וכך זה גם באפליקציות לילדים. כי כדי שילדים יוכלו לעשות את השימוש באפליקציה חשוב כל כך שהיא תתאים להם וליכולות שלהם, שהם יתחברו לממשק ויאהבו להתעסק אתו.

מהי אפליקציה שמותאמת לילדים?

לפני הכול יש להבין כי לילדים שלנו יש גישה מפותחת מאוד לכל מה שקשור לעולם הדיגיטלי. כמה שאנחנו המבוגרים נמצאים בתוך זה, חושבים, משתמשים ומפתחים, הם נולדו לתוך המציאות הזו והם נושמים אותה. לכן מבחינת פיצ'רים ועכשוויות הם נמצאים בפרונט. האפליקציות שפונות לילדים יכולות וצריכות להיות מתקדמות, חדשניות ומפתיעות. אתגרו את הילדים עם אפשרויות חדשניות כחלק מה-Application UX והם יזרמו אתכם.

בדיקות שימושיות

יש כל כך הרבה אפליקציות ואפשרויות. גם הילדים יכולים לבחור לעצמם את האפליקציות השימושיות יותר שמהנות אותם ומספקות להם את החוויה אותה הם רוצים לחוות. מסיבה זו כאשר מפתחים אפליקציה חדשה צריך לשים מול העיניים את השימושיות ואת החוויה של הילדים. בדיקת שימושיות הוא שלב בעל חשיבות רבה אשר בעצם יכול לתת לנו להבין האם האפליקציה המדוברת אכן כדאית והאם כל ההשקעה בה נכונה. האם ילדים ימצאו לנכון לעשות בה שימוש? האם הם ייהנו להתעסק אתה?

הסביבה שתיהנה את הילדים

חווית משתמש הוא תחום מתקדם מאוד שמציע לנו תזות והיבטים שונים שנוגעים לשלבי הפיתוח של כל אפליקציה. השלב הזה חותר לבדוק האם הפיתוח נכון וכדאי, האם מדובר על צעד חכם והשקעה מוצלחת, שעתידה להביא אליה תנועה של משתמשים שייהנו מהממשק. במידה ובדיקת השימושיות מעלה תוצאות חיוביות ניתן להמשיך הלאה. אם כי חובה לזכור לכל אורך הדרך של הפיתוח כי הפרסונה של המשתמש, במקרה שלנו זה הילד, צריך לעמוד מול עינינו. אליו אנחנו צריכים לכוון את כל התהליך ולבנות עבורו את הפלטפורמה המתאימה והשימושית בהתאם לאופיו והעדפותיו.

אז אתרו עכשיו חברת UX Company.

אהבתם את הפוסט? מוזמנים לשתף אותו

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דילוג לתוכן