קורס qa המלצות – למה חשוב לקבל המלצות ומה חשוב לבדוק בהן

כשאנחנו רוכשים מוצר מסוים או מבקשים לקבל שירות מבעל מקצוע, באופן טבעי לפני שאנו מבצעים את ההזמנה ומשלמים עליה, אנחנו פונים למקורות שונים בשביל לקבל המלצות על מנת שנוכל לדעת עם מי נכון לנו לעבוד וכיצד. 

כך נעשה גם כשנרצה להתקבל למוסד לימודים מסוים לקורס כזה או אחר. למשל, אם אנחנו רוצים להירשם אל קורס QA מומלץ, אז נעדיף לעשות זאת אחרי שלמדנו על המלצות מפי גורמים שונים. זה יכול לעזור לנו לקבל החלטה נכונה, לעשות את הבחירה הטובה ביותר עבורנו, בין אם זה בהיבט הכלכלי ובין אם זה בהיבט המקצועי וכן בהיבטים אחרים. 

לפני שנסביר מה חשוב לבדוק בהמלצות, צריך להבין מדוע חשוב לקבל אותן. התשובה היא מאוד פשוטה, כשאנחנו משתמשים בהמלצות אז אנחנו יכולים לבסס את ההחלטה שלנו על ניסיון של אחרים. זה בוודאי יכול לעזור לנו בצורה כזו או אחרת, לבצע את הבחירה הנכונה מבחינתנו. 

מה אנחנו צריכים לבדוק בהמלצות?

ראשית, נבדוק מי סיפק אותן. לא כל המלצה היא בהכרח אמינה ונכונה. אנחנו צריכים לבדוק מי סיפק את ההמלצה והאם אנחנו יכולים לסמוך עליו. 

שנית, נבדוק מה היא כוללת ובעיקר מה היא לא כוללת. האם היא מתייחסת לכל הפרטים החשובים בתהליך הבחירה שלנו. 

שלישית, יש לבדוק ממתי ההמלצה. אם מדובר על המלצה ישנה, היא לא תעזור לנו. אנחנו צריכים להשתמש בהמלצות חדשות יחסית. 

ארבע, חשוב שאנחנו נשתמש בהמלצות אך חשוב לא פחות, להשתמש גם באמצעים אחרים, כלומר, ההמלצות על קורס QA הן חשובות, אך הן לא הדבר היחידי שיכול לעזור לנו ולשרת את הצרכים שלנו כשאנחנו ניגשים לבחור קורס כזה או אחר. 

קבלו מידע על קורס בדיקות תוכנה המלצות וחוות דעת

 

אהבתם את הפוסט? מוזמנים לשתף אותו

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דילוג לתוכן