מאמר זה יציג מאגר תמונות מומלץ באינטרנט לשימוש פרסומי. הראשון הוא Pixabay. יש לו יותר מ-1,000,000 תמונות, וקטורים וסרטונים שהם חופשיים לשימוש. השני הוא Unsplash. יש לו 10 תמונות חדשות באיכות גבוהה כל 10 ימים.

מחפשים בנק תמונות? ישנם מאגרי תמונות רבים ושונים באינטרנט שבהם אנו יכולים להשתמש כדי לעזור בפרסום. הפופולריים שבהם הם Adobe Stock, Getty Images ו-Shutterstock.

לכל החברות הללו יש מגוון רחב של תמונות הזמינות לשימוש בכל סוג של פרסומת

עם זאת, איכות התמונות שלהם יכולה להשתנות בהתאם למה שאתה מחפש. לדוגמה, אם אתה צריך תמונה באיכות גבוהה לשימוש במודעת מגזין, אז אתה צריך ללכת עם Adobe Stock או Getty Images כי הם יספקו את התמונות באיכות הטובה ביותר. אם אתה צריך רק משהו למטרות פרסום מקוון כמו פוסטים במדיה חברתית או באנרים, אז זה בסדר ללכת עם Shutterstock כי התמונות שלהם יהיו מספיק טובות למטרות האלה והרבה יותר זולות מאשר ללכת עם סוכנות כמו Adobe Stock או Getty Images.

ולמה למשל Pixabay?

מאגר תמונות מומלץ באינטרנט לשימוש פרסומי הוא Pixabay. יש לו הרבה תמונות ללא תמלוגים שהן באיכות גבוהה וניתן להשתמש בהן למטרות אישיות ומסחריות כאחד.

אחת התכונות הטובות ביותר של Pixabay היא מנוע החיפוש שלה, המאפשר למשתמשים לחפש לפי מילות מפתח, תגיות או קטגוריות. האתר מציע גם חשבון חינמי עם גישה בסיסית לכל התמונות שלו כך שמשתמשים יוכלו לחקור ולמצוא את מה שהם צריכים.

Pixabay היא גם קהילה מקוונת שבה צלמים יכולים להעלות את התמונות שלהם ולהיות מוכר כתורמים לאתר.

ולסיכומו של דבר, מצאו את מאגר התמונות שאתם הכי מתחברים אליו, ושהכי מתאים לעבודות שלכם. שיהיה בהצלחה בקמפיין!

אהבתם את הפוסט? מוזמנים לשתף אותו

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים בגוגל הוא סוג של פרסום במנוע החיפוש של גוגל. זוהי דרך לאתרים להגדיל את הנראות שלהם ב-SERPs ולדרג גבוה יותר בתוצאות האורגניות. קידום

קרא עוד »

מאגר תמונות

אנשים רבים המעלים מאגר תמונות לאינטרנט יכולים להשתמש בתמונות כהמחשות לכל סוג של נושא. כיוון האמנות מתפתח בקצב מהיר ולכן הביקוש למאגרי תמונות הולך ונהיה

קרא עוד »
דילוג לתוכן