תנאי סף שאתם חייבים לעמוד בהם עבור עבודה בסייבר

דרישות לעבודה בסייבר:

נחישות, התמדה, התמודדות טובה עם לחצים.

אבטחת סייבר היא נושא הולך וגובר מבחינת צורך. התדירות הגבוהה יותר של התקפות והתחכום הגבוה שלהם דורשים מחברות להשתמש בשירותיהם של מומחי נושא אמיתי הזמינים בכדי ליישם שיטות עבודה מומלצות להבטחת נכסים עסקיים.

 רבים הם אנשי המקצוע שמבקשים בימינו כדי לעבור לרשתות מאובטחות, אולם לאחרונה מבוקשים אנליסטים בתחום הסייבר.

 

אנליסט Cybersecurity CSA

תפקידו של אנליסט דומה לתפקידים אחרים במקצוע, תפקידים כמו אנליסט אבטחת מידע, אנליסט מערכות מחשבים, אנליסט תוכנות זדוניות ואנליסט אבטחת מידע, שתפקידו, ככלל, כולל גם לימוד הדרכים הטובות ביותר לשמירה על נתונים. במערכות או בקבצים המשתמשים בתוכניות ניתוח כדי לזהות איומים, אולם CSA "מתמחה בנושאים הקשורים לגילוי פגיעות, טכניקות ניצול והתקפות הנדסה לאחור", אומר פול מהטה, מדען מחקר בכיר בראיון למגזין Wired; המטפל יכול לקחת תפקידים שונים כדי להבטיח שקיימות בקרות אבטחה מתאימות להגנה על רשתות מחשבים ומידע.

 

אבטחת סייבר לאנליסטים לאבטחת מידע

לעיתים קרובות מטפלים אנליסטים בנושא אבטחת סייבר לאנליסטים לאבטחת מידע, ולמעשה, שני הכותרות משמשות לעתים קרובות לאותו תפקיד. ההבדלים הם עדינים אך ניתן לזהותם בזכות ההגדרות הסטנדרטיות:

ביטחון הרשת הוא "היכולת להגן או להגן על השימוש במרחב הקיברנטי מפני התקפות סייבר." מרחב הסייבר מוגדר כ"תחום עולמי בסביבת המידע המורכב מהרשת התלותית ההדדית של תשתיות מערכות מידע הכוללות אינטרנט, רשתות טלקומוניקציה, מערכות מחשב ומעבדים ובקרים משובצים. " זהו תחום ממוקד יותר בהשוואה לאבטחת מידע המוגדרת כ"הגנה על מערכות מידע מפני גישה בלתי מורשית או שינוי של מידע, בין אם באחסון, עיבוד או מעבר, וכנגד שלילת השירות למשתמשים מורשים, כולל אמצעים הנדרשים לאתר, לתעד ולהתנגד לאיומים כאלה. "

 

רוצים ללמוד עוד? בדוק את נתיב הלמידה שלנו

תיאור תפקיד: מה עושה אנליסט בנושא אבטחת סייבר?

על קצה המזלג, אנליסטים בנושא אבטחת סייבר 'תפקיד ייחודי כרוך בניתוח והערכת פגיעויות בתשתית ה- IT (תוכנה, חומרה, רשתות) ודיווח על כל ניסיונות חדירה והתראות שגויות במטרה לסייע בפיתוח תנוחת אבטחה חזקה יותר על ידי נהלים פנימיים, אנשים אשר נכנסים לתפקידים כאלה בדרך כלל למדו בעבר קורס מנהל רשת מחשוב.

אנליסטים בנושא סייבר מסייעים לפתור או למנוע פשעים הקשורים לביטחון ברשת.

כמו כן, לימודי אבטחת סייבר נותנים לתלמידים ידע רחב בנושא ומאפשרים להם לעסוק לאחר סיום הלימודים בתחום זה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
העצמת ילדים בסיכון באמצעות אימון בחוץ (ODT)
אימון בחוץ (ODT) כמו באתר https://www.odteam.co.il הוכר יותר ויותר כהתערבות מועילה לילדים בסיכון. שיטה זו כוללת...
קרא עוד »
מאי 12, 2024
5 סיבות לרכוש נעלי נוחות
ישנה התלבטות די טבעית כאשר רוצים לרכוש נעליים חדשות, מבחינת המחיר או המראה. הדבר שהכי כדאי לבדוק הוא...
קרא עוד »
דצמ 10, 2018
רעיונות ליצירה: מדריך הסופר להשראה
ראשיתה של כל יצירה גדולה טמונה ברעיון שלה. יצירת רעיונות משכנעים היא מיומנות שניתן לחדד ולפתח. עבור...
קרא עוד »
ינו 12, 2024