איזו פלטפורמה הכי טובה לבניית חנות וירטואלית?

רוצים למכור ברשת נעלי ספורט? רוצים למכור משקפיים, מכנסים, תכשיטים, בשמים או כל דבר אחר? לרשותכם מגוון רחב של פלטפורמות המשמשות לצורך בניית חנות וירטואלית. נציג את הפלטפורמות המובילות כיום. 

שופיפיי (Shopify)

הפלטפורמה הראשונה שנציג לטובת בניית חנות וירטואלית צברה פופולריות רבה עד כה. לפלטפורמה ממשק נוח במיוחד והיא מאפשרת בניית חנויות בעלות עיצוב מקצועי. הפלטפורמה מספקת מערכת שמאפשרת בניית חנויות מקוונות ללא צורך בידע קודם וללא כלי תכנות או קוד. הקמת החנות איננה חינמית וחייבים להצטרף ולהירשם לתוכנית המנויים. 

וויקס (Wix)

במשך פרק זמן ארוך שימש הפלטפורמה בעיקר לצורך הקמת אתרי תדמית (יפים מאוד, אין מה לומר). אולם לאחר שהפלטפורמה הוסיפה פיצ'רים שמאפשרים בניית חנות וירטואלית, היא בהחלט זכאית להיחשב לפלטפורמה שיש לה מה להציע. המערכת מאפשרת בנייתה של אתרים מדהימים ביופיים, בשיטת קליק ודרופ. לא רק שאין צורך בידע בקוד, בניית אתר נעשית מהר מאוד. אתרי וויקס יכולים למכור דרך זירות מסחר מגוונות, מה שפחות עובד אצל שופיפיי (שאפשר להגדיר בתור סוג של קניון סגור). 

וורדפרס (על ידי תוסף WooCommerce)

פלטפורמת וורדפרס נולדה כמערכת לבניית בלוגים וניהול תוכן בבלוגים. לאחר מכן היא צמחה למערכת לניהול תוכן לאתרים מקוונים, מכל הסוגים. זו המערכת הכי פופולרית לבניית אתרים ובזכות התוסף שפותח, זו גם מערכת לבניה וניהול של חנויות אונליין. תיאורטית ניתן להקים חנות מלאה בחינם, אך לרוב משתמשים בתוספים שונים בתשלום, שמשכללים את החנות ומשפרים את חווית הקניה. 

בשורה התחתונה, שלושת הפלטפורמות הללו מאפשרות הקמת חנויות מקוונות ברמה גבוהה וללא פשרות. בכל אחת מהן ניתן למצוא רבבות חנויות מדהימות לצד חנויות לא מספיק מושקעות. לימוד המערכת או שכירת חברה מקצועית לבניית חנות חיוניים ליצירת חנות משגשגת.  

למידע נוסף בנושא איזו פלטפורמה הכי טובה לבניית חנות וירטואלית, היכנסו לאתר https://shopseo.co.il/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לבחור חוג תכנות לילדים?
היום כולם כבר יודעים – ההייטק הינו אחד הענפים המובחרים ביותר במשק הישראלי. לצד המשכורות הגבוהות...
קרא עוד »
פבר 10, 2022
מאגר תמונות
אנשים רבים המעלים מאגר תמונות לאינטרנט יכולים להשתמש בתמונות כהמחשות לכל סוג של נושא. כיוון האמנות...
קרא עוד »
נוב 14, 2022
ווינדוס 11
מערכת ההפעלה ווינדוס 11 היא המהדורה האחרונה של מערכת ההפעלה של מיקרוסופט. זוהי הגרסה הראשונה עם עיצוב...
קרא עוד »
יול 20, 2022