היתרונות של פרטנר טיוי מול חברות אחרות

פרטנר טיוי

אחד מן הדברים אשר חוללו מהפכה בעולם של צפייה בטלביזיה ברמה גבוהה הוא המגוון של חברות התקשורת שהביא אל צניחה דרסטית במחירים שכעת מקבל כל אדם שלו יש טלביזיה חדישה בבית. יש אנשים שיש להם כמה טלביזיה בכל חדר בעלות מאוד נמוכה ויש אחרים אשר רוכשים לילד טלביזיה משל עצמו לאחר שהגיע אל הגיל שבו יכולים להתחיל להשתמש בטלביזיה בשעות הפנאי בשגרה. מה המשותף לכל אלה? האפשרות של קבלת תוכן איכותי מבלי להוציא הרבה מאוד כסף באופן חודשי עליו. זה מה שהצרכן של הטלביזיה רצה הרבה מאוד זמן, וזה מה שהוא מתחיל לקבל בזמן האחרון בצורה טובה.

לא משלמים הרבה עבור תוכן איכות

כאמור, העלות של תוכן איכותי אינה נמדדת בתשלום החודשי עליו. יש חברות שמוסיפות את השירות של נטפליקס שכעת הפכה להיות מאוד אהודה, ויש כאלה שמכינים הרבה מאוד תוכן שמתאים לכל סוג של אדם ולכל סוג של משפחה בעלות שעדיין נותרת בהשוואה למחירי ספקיות התקשורת הוותיקות הרבה יותר נמוכה.

רואים מתי שרק רוצים

בפרטנר טיוי כל אדם יכול לבחור מתי נוח לו להתחבר אל התוכנית האהובה עליו, ולגלות את יתר התוכניות שנמצאות במערכת הזו בכל זמן. לא חייבים לחכות עד ששידור מסוים יתחיל, אלא ניתן להתחבר אליו בזכות היות התוכן זמין לצפייה מתי שרק רוצים בכך.

חבילות נוחות לכל אחד

המבחר עושה את כל ההבדל, וזה בדיוק מה שמבדל את פרטנר מחברות אחרות בתחום. המבחר כאן הוא בהחלט עצום ומתחדש כל הזמן, עם הסדרות והסרטים הכי אהובים על כולם והכי נצפים בכל רחבי העולם. כבר לא צריכים להתפשר ולראות מה שקיים ולשלם עליו בלית ברירה, אלא להתאים את התוכן שהכי אוהבים אל כל אדם ואדם עם חבילה שכוללת בתוכה הכל מלבד מה שלא רלבנטי כמו ערמות של ערוצים בשפות זרות מסביב לעולם. השידור אינו צריך להיות עם חבילה בה מספר הערוצים הוא תלת ספרתי, אלא כזה שמצטמצם אל עבר תוכן איכותי ומדויק ככל האפשר. זה פרטנר טיוי.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פתיחת תיק עוסק מורשה – אל תעברו את זה לבד!
פתיחת עוסק מורשה היא החלטה משמעותית ולפעמים קצת מפחידה לקראת הצלחה עסקית וכלכלית. הגדרת בעל עסק...
קרא עוד »
אפר 01, 2022
איך מתמודדים עם נשירת שיער?
לא מעט גברים וכן נשים רבות, מתמודדים עם נשירת שיער. נשירה זו משפיעה עליהם בהיבט האסתטי וגורמת להם אי...
קרא עוד »
אוג 02, 2020
אוטומציה וניהול קשרי לקוחות – 5 טיפים מעולים
כלי אוטומציה וניהול קשרי לקוחות יכולים להוביל ארגונים עסקיים ואפילו עסקים לא גדולים, לשיפור בכל...
קרא עוד »
יונ 20, 2021