איך משיגים קישורים חיצוניים?

קישורים חיצוניים

כל בעל אתר יודע שכדי שמי שצריך לפגוש את האתר ולהתרשם מהמענה שהוא מספק, הוא צריך לקדם את האתר. להפיץ קישורים חיצוניים ולעבוד על הקידום של האתר. איך עושים את זה? שאלת המיליון שלא כל אחד יודע לענות עליה. אז איך באמת משיגים קישורים חיצוניים?

מה עושים כדי שהקישורים יהיו איכותיים ויעשו את העבודה? התשובות לשאלות הללו כאן במאמר.

קישור חיצוני מאתר אחר

ראשית יש להבין שכל אתר שרוצה לזכות לקידום חייב קישורים חיצוניים! מדובר על קישורים שמופיעים באתרים אחרים, פורטלים, פורומים וכדומה. הקישורים הללו מובילים לאתר שלכם ובכך מביאים תועלת כפולה.

התועלת הראשונה היא הבאה פיסית של גולשים שלוחצים על הקישור ומגיעים לאתר שלכם. התועלת השנייה היא המעמד של האתר בעיני גוגל. כי ככל שיש לאתר יותר קישורים האתר מתפרש בגוגל כאתר רלוונטי ותועלתי יותר, לכן הוא יקדם את האתר ויציג אותו במקום משמעותי יותר בדף תוצאות חיפוש לביטויים רלוונטיים.

איך יוצרים את הקישורים?

כל אחד יכול ליצור קישורים מהפרופיל האישי שלו ברשתות חברתיות, מחתימת מייל וכדומה. אבל ככל שאנחנו רוצים שתהיה כמות קישורים גדולה יותר, כך צריך להשקיע בכך, קראו בהרחבה על קניית קישורים!

למעשה חברות קידום אתרים משקיעות לא מעט משאבים ביצירת קישורים חיצוניים שמפוזרים ברחבי הרשת. זאת כדי להפוך את האתר המקודם לרלוונטי ולנחשב יותר. כדי להפיץ קישורים צריך ליצור תוכן בעל ערך שאותו מכניסים באתרים שונים. וצריך למצוא את האתרים הללו שבהם ניתן להזין את התכנים המקושרים. כדי לעשות את זה ביעילות ובמקצועיות צריך לדעת טוב את העבודה ולהכיר אתרים רלוונטיים בהם נכון להפיץ קישורים חיצוניים. המקצוענים עושים את זה ביעילות עצומה ומובילים את אתרי הלקוחות שלהם למיקומים נחשבים בגוגל.

אהבתם את הפוסט? מוזמנים לשתף אותו

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים בגוגל הוא סוג של פרסום במנוע החיפוש של גוגל. זוהי דרך לאתרים להגדיל את הנראות שלהם ב-SERPs ולדרג גבוה יותר בתוצאות האורגניות. קידום

קרא עוד »

מאגר תמונות

אנשים רבים המעלים מאגר תמונות לאינטרנט יכולים להשתמש בתמונות כהמחשות לכל סוג של נושא. כיוון האמנות מתפתח בקצב מהיר ולכן הביקוש למאגרי תמונות הולך ונהיה

קרא עוד »
דילוג לתוכן