איך משיגים קישורים חיצוניים?

קישורים חיצוניים

כל בעל אתר יודע שכדי שמי שצריך לפגוש את האתר ולהתרשם מהמענה שהוא מספק, הוא צריך לקדם את האתר. להפיץ קישורים חיצוניים ולעבוד על הקידום של האתר. איך עושים את זה? שאלת המיליון שלא כל אחד יודע לענות עליה. אז איך באמת משיגים קישורים חיצוניים?

מה עושים כדי שהקישורים יהיו איכותיים ויעשו את העבודה? התשובות לשאלות הללו כאן במאמר.

קישור חיצוני מאתר אחר

ראשית יש להבין שכל אתר שרוצה לזכות לקידום חייב קישורים חיצוניים! מדובר על קישורים שמופיעים באתרים אחרים, פורטלים, פורומים וכדומה. הקישורים הללו מובילים לאתר שלכם ובכך מביאים תועלת כפולה.

התועלת הראשונה היא הבאה פיסית של גולשים שלוחצים על הקישור ומגיעים לאתר שלכם. התועלת השנייה היא המעמד של האתר בעיני גוגל. כי ככל שיש לאתר יותר קישורים האתר מתפרש בגוגל כאתר רלוונטי ותועלתי יותר, לכן הוא יקדם את האתר ויציג אותו במקום משמעותי יותר בדף תוצאות חיפוש לביטויים רלוונטיים.

איך יוצרים את הקישורים?

כל אחד יכול ליצור קישורים מהפרופיל האישי שלו ברשתות חברתיות, מחתימת מייל וכדומה. אבל ככל שאנחנו רוצים שתהיה כמות קישורים גדולה יותר, כך צריך להשקיע בכך, קראו בהרחבה על קניית קישורים!

למעשה חברות קידום אתרים משקיעות לא מעט משאבים ביצירת קישורים חיצוניים שמפוזרים ברחבי הרשת. זאת כדי להפוך את האתר המקודם לרלוונטי ולנחשב יותר. כדי להפיץ קישורים צריך ליצור תוכן בעל ערך שאותו מכניסים באתרים שונים. וצריך למצוא את האתרים הללו שבהם ניתן להזין את התכנים המקושרים. כדי לעשות את זה ביעילות ובמקצועיות צריך לדעת טוב את העבודה ולהכיר אתרים רלוונטיים בהם נכון להפיץ קישורים חיצוניים. המקצוענים עושים את זה ביעילות עצומה ומובילים את אתרי הלקוחות שלהם למיקומים נחשבים בגוגל.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
6 מתנות מקוריות לגבר שאפשר לקנות בארץ!
קשה לכם להחליט איזו מתנה הכי כדאי לקנות לגבר, כך שיוכל להיות מרוצה ממה שהוא מקבל ולדעת שאכן הוקדשה...
קרא עוד »
דצמ 13, 2018
בט 365 תוצאות בעברית – הדרך הקלה להמר אונליין
בט 365 תוצאות בעברית מראות כי היא חברת הימורים מקוונת גלובלית הפועלת כבר יותר מעשר שנים. החברה מציעה...
קרא עוד »
מרץ 30, 2023
פתרונות תוכנה לניהול הון אנושי
ניהול ההון האנושי (HCM) חיוני לכל עסק לניהול כוח העבודה שלו. פתרונות תוכנה עבור HCM חוללו מהפכה בדרך שבה...
קרא עוד »
ינו 17, 2023