עיצוב לוגו- כל התורה על רגל אחת

לוגו הוא אחד ההיבטים החשובים ביותר בזהות המותגית של העסק. זהו ייצוג חזותי של ערכי הליבה והצהרת המשימה של החברה. לוגו איכותי יהיה מושך את העין, בולט מבין לוגואים של המתחרים ומשמעותי בו זמנית. המשימה הזאת דורשת יצירתיות, מיומנות וידע הן בעקרונות העיצוב הגרפי והן באסטרטגיות המיתוג. זו צורת אמנות הדורשת שילוב מושלם של אסתטיקה וסמליות כדי ליצור לוגו בלתי נשכח. כיום בעזרת שיטות עיצוב גרפי מודרניות, עסקים יכולים ליצור לוגואים יפים ומשמעותיים כאחד, שיעזרו להם להתבלט בשוק התחרותי של היום.

בתור התחלה, חשוב ומומלץ מאוד לפנות לגרפיקאי מקצועי ומנוסה. כמובן שתוכלו לבדוק עבודות קודמות כדי לוודא שבעל המקצוע אכן קולע לטעמכם. לא יזיק גם אם הוא עבד עם עסקים שההצלחה שלהם מתבטאת בשטח. לפרטים אודות לוגו עורך דין https://get-marketing.co.il/lawyer-logo/

השלב הראשון בעיצוב לוגו הוא מחקר. זה כולל מחקר של קהל היעד של העסק, המתחרים, הערכים והיעדים של החברה כדי לקבוע איזה סוג של לוגו מתאים ביותר. לאחר מכן, מעצבים צריכים לחשוב על רעיונות ללוגו על סמך הממצאים שלהם משלב המחקר. לאחר מכן, עליהם לשרטט כמה עיצובים פוטנציאליים. בין הדברים שכדאי לקחת בחשבון תוך כדי התהליך:

1-פלטת צבעים אחידה שתתאים לשאר המיתוג, ותעביר את המסר הנכון.

  1. בחרו פונטים קלים לקריאה, ומסר ברור.
  2. שלבו אלמנטים הקשורים לעסק במידת האפשר.
  3. ודאו שניתן להשתמש בלוגו בקלות על פני פלטפורמות מרובות כגון אתרי אינטרנט, חשבונות מדיה חברתית וחומרי הדפסה מבלי לאבד את הבהירות או ההשפעה שלו.
  4. ודאו שהלוגו יהיה ייחודי כך שהוא בולט מסמלים אחרים באותו ענף או פלח שוק. למידע נוסף 

 

אהבתם את הפוסט? מוזמנים לשתף אותו

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דילוג לתוכן