השכרת מועדון לימי הולדת – למה צריך לשם לב

מועדון לימי הולדת

החלטתם לשכור מועדון לחגיגת יום ההולדת? בוודאי צפויה לכם חגיגת יום הולדת מהנה. חגיגה במועדון הינה חוויה גם לילדים, וגם למבוגרים. המועדונים מוארים בתאורה תוססת וחגיגית, מקושטים, ומאובזרים היטב. בתשלום שכירות על המועדון, תקבלו כל מה שצריך עבור המסיבה. אבל, כשאתם מחליטים לשכור למשל מועדון לבר מצווה או בכלל לחגיגת יום ההולדת, עליכם לשים לב לכמה נקודות.

למה עליכם לשים לב?

חשוב שיהיה שטח פעילות לילדים, ושטח ישיבה להורים

בחגיגות ימי הולדת רבים, יש מתחם אחיד. הילדים וההורים רוקדים באותו מתחם, ופועלים באותו מתחם. אולם, כאשר אתם משקיעים ומזמינים השכרת מועדון לימי הולדת, מומלץ להשקיע, ולשכור מתחם בו יש 2 חללים: אזור ארוחה משותפת של ההורים והילדים, ואזור בו הילדים יכולים לרקוד, לקפץ, ולהשתולל כאוות נפשם. מומלץ, שקיר זכוכית יבדיל בין 2 המתחמים, על מנת שההורים יוכלו לראות היטב מה עושים הילדים.

האם המועדון מספק שירות קייטרינג? ומה האיכות?

עליכם להחליט מהיכן תביאו את האוכל לאירוע. ייתכן ותרצו להתארגן בצורה פרטית. לחלק כיבוד בין משפחה וחברים. לשכור לבד קייטרינג זול. אך, אם אתם רוצים קייטרינג מושקע ויוקרתי, מומלץ לכם לבדוק האם המועדון מספק שירות קייטרינג, ומה המחיר. פעמים רבות, תיתן הנהלת המועדון הנחה על שירות הקייטרינג. עליכם לבדוק מה האיכות, ומה העיצוב של ההגשה. מומלץ לכם להגיע לטעימת ניסיון של הקייטרינג.

איזה ציוד לפעילות מספק המועדון, והאם בתוספת תשלום?

בוודאי תרצו לשלב שולחנות פעילות כמו טניס שולחן, ומשחקי פעילות ביום ההולדת. מועדונים רבים הנותנים שירות השכרת מועדון ליום הולדת, מספקים גם ציוד פעילות. שולחנות משחק, משחקים למבוגרים, ועוד. עליכם לברר האם המועדון מספק את הציוד הנדרש. כמו כן, עליכם לברר האם הציוד כלול במחיר השכרת המועדון, או שדורש תוספת תשלום.

חשוב לתאם את כל הפרטים הקטנים ליום ההולדת מראש:

חשוב שתבואו ביום ההולדת אל שטח המועדון שקטים ורגועים. לכן, חשוב שתתאמו את הפרטים הכי קטנים אפילו הפרחים מראש – עם הנהלת המועדון: עיצוב החלל, תפריט הקייטרינג, עיצוב השולחנות, תאורה, וציוד נלווה לפעילות ואטרקציות. מומלץ לכם לערוך סיכום מקדים כתוב.

בשיתוף מגזין קניות באינטרנט https://detyabozhye.com

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שמאי דירות – כך תמצאו אחד
מחפשים אחר שירותי שמאי דירות כדי לקבל הערכת שווי של הדירה שלכם? כדי שתוכלו למכור את הדירה ולהציע אותה...
קרא עוד »
מרץ 23, 2022
בואו תפנקו את עצמכם בצימרים יוקרתיים
אם אתם רוצים לשבור שגרה, לצאת אל חופשה מפנקת עם בני זוג או אפילו עם כל המשפחה וליהנות מכמה ימים או...
קרא עוד »
דצמ 03, 2018
ההשפעה של קורסי תכנות מתקדמים
בעולם המונע יותר ויותר על ידי טכנולוגיה, לא ניתן להפריז בערכם של קורסי תכנות ברמה גבוהה. קורסים אלו הם...
קרא עוד »
דצמ 06, 2023