סלקום טיוי – כל החבילות

סלקום טיוי

חברת סלקום מוכרת לנו כידוע משירותי הסלולר שהיא מציעה ללקוחותיה, אך בשנים האחרונות, בדומה לחברות אחרות, גם חברת סלקום נכנסה לעולם של טלוויזיה רב ערוצית באמצעות שירות סלקום טיוי.

החברה מציעה מגוון חבילות במחירים שונים, אשר יכולים להתאים לכל לקוח. החבילות כוללות מפרט שונה ומגוון, כאשר כל לקוח שמעוניין להצטרף לשירותי החברה, יכול לבחור את מה שמתאים לו. צריך לומר, אפשר להצטרף לשירות דרך חבילה מסוימת ואחרי זמן מה, בהתאם לתנאי החבילה, לעבור לחבילה אחרת, בין אם זה במחיר גבוה או נמוך יותר.

לפני שאנחנו נציג כמה דוגמאות לחבילות של סלקום טיוי, צריך לומר, כל מי שרוצה יכול לבצע השוואה בין החבילות השונות דרך אתרי אינטרנט שמתמחים בכך, בצורה כזו, יהיה קל יותר לבחור את החבילה המתאימה, יהיה קל יותר להחליט כמה נכון ומשתלם לשלם עבור החבילה של סלקום טיוי.

אילו חבילות סלקום מציעה לנו

החבילה הבסיסית כוללת שורה של ערוצים, ביחד עם ממיר וכן VOD כולל. מדובר על חבילה שמתייחסת אך ורק לתחום הטלוויזיה.

חבילות יותר מורכבות כוללות מעבר לכך, גם חיבור לטלפון קווי, אינטרנט ברמות מהירות שונות (40 מגה ומעלה), וכן אפשר להצטרף לחבילות שכוללות בין היתר גם חיבור לקווים סלולריים של סלקום.

לגבי חבילות הערוצים, צריך לומר, מדובר על ערוצים מסוימים שנמצאים בחבילת הבסיס, כמו ערוצים ישראלים, ערוצי ספורט, בידור, סרטים וסרטים, ערוצי ילדים וערוצים ברוסים. כאשר בנוסף לכך, אפשר למצוא גם חבילות ערוצים נוספות אשר עליהן צריך לשלם, למשל, ערוצי ספורט נוספים, ערוצים ברוסית, ערוצי תוכן למבוגרים ועוד.

לסיכום, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של ערוצים וחבילות אשר יכולות להתאים לכל אחד מאיתנו.

אהבתם את הפוסט? מוזמנים לשתף אותו

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

נשירת שיער

איך מתמודדים עם נשירת שיער?

לא מעט גברים וכן נשים רבות, מתמודדים עם נשירת שיער. נשירה זו משפיעה עליהם בהיבט האסתטי וגורמת להם אי נוחות. הם מבקשים להתמודד איתה בדרכים

קרא עוד »
סרטי תדמית בתחום המדיקל

סרטי תדמית בתחום המדיקל

סרטי תדמית בתחום המדיקל, בדיוק כמו בכל תחום אחר, חייבים להיעשות אך ורק על ידי מקצוענים. אומנם אנו חיים היום בעידן, שבו כל אחד יכול

קרא עוד »