איפה מפיקים סרטוני הדרכה?

סרטוני הדרכה הם דרך מצוינת ללמד אנשים איך לעשות משהו. בחלק זה, נדבר על איך ליצור סרטון הדרכה. ישנם סוגים רבים ושונים של מדריכים באינטרנט שבהם אתה יכול להשתמש כדי ללמוד מיומנות מסוימת. אבל לא כל ההדרכות נוצרות שווים. במאמר זה, אני אדבר על איך למצוא ולהשתמש במדריכים הטובים ביותר עבור הצרכים שלך.

סרטוני הדרכה – מהם?

סרטון הדרכה הוא סרטון קצר המסביר תהליך, מוצר או שירות. אורכם בדרך כלל בין 2 ל-5 דקות. מדריכים הם דרך מצוינת ללמד אנשים כיצד להשתמש במוצר שלך וניתן להשתמש בהם בשילוב עם ערוצים אחרים כגון פוסטים במדיה חברתית, פוסטים בבלוג ושיווק בדוא"ל. מדריכי וידאו פופולריים יותר מאי פעם מכיוון שהם מרתקים יותר מאשר מדריכים מבוססי טקסט. זה גם קל יותר לעקוב אחר הוראות שלב אחר שלב כאשר יש לך תמונות חזותיות על המסך.

ישנם סוגים רבים ושונים של סרטוני הדרכה שתוכל ליצור:

– How To Video: סרטון הדרכה מציג מישהו מבצע משימה או מסביר את התהליך של השלמת משימה.

-סרטון הדגמה: סרטון הדגמה מראה מישהו עושה משהו אבל לא מסביר מה הוא עושה או למה זה חשוב.

-סרטון הדגמה של מוצר: סרטון הדגמה למוצר מציג את התכונות של מוצר או שירות מסוים כדי להדגים את

צריכים להיות קצרים ותמציתיים

סרטוני הדרכה הם דרך מצוינת ללמד אנשים איך לעשות משהו. הם בדרך כלל קצרים ותמציתיים, מה שהופך אותם קלים לעיכול. הדרכות יכולות להיות חינוכיות, אבל הן יכולות לשמש גם למטרות בידור. סרטון הדרכה הוא ההזדמנות המושלמת עבורך להראות את האישיות והיצירתיות שלך. אתה יכול לעשות את זה אינפורמטיבי או מבדר ככל שתרצה, בהתאם לצרכי הקהל שלך.

סרטוני הדרכה הם דרך מצוינת להראות לאנשים איך לעשות משהו. סרטון הדרכה יכול לשמש לכל דבר, החל ממראה כיצד לקשור עניבה, כיצד להשתמש באפליקציה, או אפילו כיצד לבנות בית ציפורים. קל להכין סרטון הדרכה וניתן ליצור אותו כמעט על ידי כל מי שיש לו גישה למצלמה ותוכנת עריכה. ישנם יתרונות רבים ביצירת סרטוני הדרכה. הם יכולים לעזור לך ללמד אנשים מיומנויות חדשות, הם זולים וקלים להכנה, הם יכולים לשמש בקורסי eLearning, יש להם שיעורי שימור גבוהים והם ניתנים לשיתוף במדיה החברתית. למידע בנושא סרטוני תדמית

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כל היתרונות של שירותי אחסון בענן
בשנים האחרונות חלו לא מעט שיפורים טכנולוגיים והתקדמויות פורצות דרך אשר מאפשרות לבעלי עסקים רבים...
קרא עוד »
אוק 28, 2020
רעיון לאפליקציה – תבינו איזו אפליקציה לפתח
פיתוח אפליקציות הוא תהליך של פיתוח אפליקציות תוכנה. תהליך זה כולל את כל השלבים הדרושים ליצירת...
קרא עוד »
ינו 31, 2023
לימוד שמאות רכוש
שמאות רכוש הוא תחום שנועד ליישב סכסוך הנובע ממחלוקת בנוגע לשאלת הערך של מוצר זה או אחר. אנחנו מכירים...
קרא עוד »
מרץ 24, 2022