ווינדוס 11

מערכת ההפעלה ווינדוס 11 היא המהדורה האחרונה של מערכת ההפעלה של מיקרוסופט. זוהי הגרסה הראשונה עם עיצוב ממשק משתמש חדש ויש לה ממשק משתמש גרפי (GUI). מערכת ההפעלה Windows 11 נמצאת עדיין בשלבים הראשונים של הפיתוח שלה. זה אומר שיש הרבה דברים לעשות, למשל לעדכן את מערכת ההפעלה לגרסה חדשה או ליצור פיצ'רים חדשים.

מיקרוסופט הוציאה את מערכת ההפעלה Windows 11 ב-21 באוקטובר 2015. זוהי גרסה חדשה של Windows, שתהיה זמינה להורדה בחינם ב-3 בנובמבר 2015. מערכת ההפעלה החדשה תתבסס על Windows 8.1 ויש בה כמה שיפורים משמעותיים לעומת הגרסה הקודמת של Windows.

Windows – אז והיום

מערכת ההפעלה Windows קיימת מאז אמצע שנות ה-80, אך היא עדיין נחשבת לאחת מחלקי התוכנה החשובים ביותר. הוא נמצא בשימוש על ידי מיליוני אנשים מדי יום.

Windows 10 תוכנן לשפר את הביצועים על ידי שימוש במעבדים מרובי ליבות במקום מעבד ליבה אחד בלבד. זה עוזר למחשבים אישיים לרוץ מהר יותר תוך שהם יכולים לנצל את היתרונות של מעבדים מרובי ליבות הזמינים היום בסמארטפונים. מערכת ההפעלה גם מפשטת את האופן שבו משתמשים משתמשים במכשירים שלהם על ידי מתן חלונית זכוכית אחת לכל האפליקציות במכשיר ומקלה על המשתמשים לעבור בין אפליקציות שונות ב-

לסיכומו של ווינדוס 11:

מיקרוסופט מתכננת לשחרר את הגרסה החדשה של Windows 11. זה יהיה שיפוץ מלא של Windows, עם התמקדות באבטחה, אמינות וחדשנות.

מערכת ההפעלה תוכננה להיות יעילה יותר ולקחת פחות זמן לשימוש מאשר גרסאות קודמות של Windows. מערכת ההפעלה מגיעה גם עם ממשק משתמש יעיל יותר המקל על המשתמשים לנווט בין יישומים ומסמכים – אין ספק שהם הולכים להקל על חיינו! למידע אודות רשיונות תוכנה חוקיים

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לשון הרע – האם זה באמת משמעותי
אנשים רבים נוטים להתעלם מהמשמעות של שיח שלילי, מהמשמעות של פגיעה באדם אחר דרך מילים וביטויים, בין אם...
קרא עוד »
יונ 14, 2020
פתרונות תוכנה לניהול הון אנושי
ניהול ההון האנושי (HCM) חיוני לכל עסק לניהול כוח העבודה שלו. פתרונות תוכנה עבור HCM חוללו מהפכה בדרך שבה...
קרא עוד »
ינו 17, 2023
שלום עולם!
ברוכים הבאים לוורדפרס. זה הפוסט הראשון באתר. ניתן למחוק או לערוך אותו, ולהתחיל...
קרא עוד »
ספט 20, 2018