מהם שוברי תשלום ממוגנטים ואילו חברות מתעסקות בהדפסתם?

שוברי תשלום ממוגנטים

אין כמעט מישהו שלא החזיק או מחזיק שוברי תשלום ממוגנטים. אמנם בשמם המקורי הם מיועדים לתשלום אולם מדובר למעשה על כל תווי הקנייה ותווי המתנה שאתם כל כך אוהבים לקבל.

כמעט כל חברה שמכבדת את עצמה מחזיקה שוברי תשלום ממוגנטים וממותגים שאפשר לתת למתנת יום הולדת או סתם להפתיע את בן הזוג בפינוק. 

ישנם כרטיסים שאפשר לתת ביותר רשתות ישנם בפחות, אולם זה מתנה שתמיד שווה לקבל.

איך בעצם מייצרים את הכרטיסים הללו? מה מיוד בתהליך היצירה שלהם? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

שוברי תשלום

שוברי תשלום הם למעשה כרטיס מפלסטיק המכיל פס מגנטי עם כל הנתונים שהוא צריך שיהיו עליו כדי להיות קביל בחנות. על הכרטיס מופיעים נתונים כמו הסכום שיש על הכרטיס, התאמת הזהות של מקבל הכרטיס ועוד. 

את השוברים האלו מדפיסים כמו כל מוצר הדפסה אחר, אולם התהליך קצת שונה. בהרבה מהמקרים מטרת הכרטיס היא למתג את החברה ולכן, לפני שהחברה מדפיסה שוברי תשלום ממוגנטים יש הרבה חשיבה לפני איך לעשות אריזה ממותגת שתמשוך את הצרכנים לקנות יותר ויותר באותה רשת.

זו הסיבה שחברות רבות ירצו לעבוד עם בית דפוס המחזיק מעצבים ברמה גבוהה משלו או לחילופין יגיעו לבית הדפוס עם גרפיקה משלהם והוראות כיצד לייצר את הכרטיס.

מבחינת הפס המגנטי אין הבדל בין הכרטיסים, הסטנדרט מוכר. מדובר בפס ארוך שהעובי שלו אחיד כמעט בכל הכרטיסים והוא מכיל את הנתונים שמטעינים עליו.

לסיכום וסיום, החברות שמנפיקות את כרטיסי התשלום הללו אלו חברות שמתעסקות בהדפסה, ישנם חברות כלליות וחברות שפונות רק למגזר העסקי, חשוב לשים דגש על עיצוב מתאים שיקדם את המותג שלכם.

קראו גם על הזמנת צ'קים Offset Color

אהבתם את הפוסט? מוזמנים לשתף אותו

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים בגוגל הוא סוג של פרסום במנוע החיפוש של גוגל. זוהי דרך לאתרים להגדיל את הנראות שלהם ב-SERPs ולדרג גבוה יותר בתוצאות האורגניות. קידום

קרא עוד »

מאגר תמונות

אנשים רבים המעלים מאגר תמונות לאינטרנט יכולים להשתמש בתמונות כהמחשות לכל סוג של נושא. כיוון האמנות מתפתח בקצב מהיר ולכן הביקוש למאגרי תמונות הולך ונהיה

קרא עוד »
דילוג לתוכן