מקלדת למחשב נייד, עובדות וחידושים 

בעלי מחשב נייד מתמודדים לעתים קרובות עם הבעיה של שטח עבודה מוגבל. המקלדת החדשה למחשב נייד היא פתרון לבעיה זו. יש לו טביעת רגל גדולה יותר מאשר למקלדות מסורתיות, אך הוא גם מספק יותר מקום לידיים ולפרקי כף היד שלך על ידי הזזת מקשי הפונקציות לצד ימין של המקלדת. למקלדת החדשה יש גם עיצוב ייחודי המאפשר להניח את פרקי הידיים על פני השטח שלה בזמן ההקלדה, וזה מושלם לסובלים מתסמונת RSI או תסמונת התעלה הקרפלית.

מקלדת למחשב נייד להקלה על הקלדה

מקלדת למחשב נייד באתר עמרנוס היא מוצר שנועד להקל על ההקלדה במחשב נייד. זהו אביזר שנוצר כדי לספק חווית הקלדה ארגונומית ונוחה. המקלדת למחשב נייד תוכננה בצורה כזו שאנשים יוכלו להשתמש בה בנוחות מבלי להזיז את פרקי הידיים או הידיים. זה גם עוזר בהפחתת עייפות וכאב בזמן שהם מקלידים במחשבים הניידים שלהם. יש פתרונות עם זווית המקלדת היא 13 מעלות עם שיפוע של 10 מעלות. זה עוזר בהפחתת כאבי שורש כף היד, נפיחות ותסמונת התעלה הקרפלית. אפשר להניח את פרקי הידיים בקלות על המחשב הנייד בזמן שהם מקלידים מבלי להזיז את הידיים למעלה או למטה.

מתי להחליף מקלדת למחשב נייד

מקלדת למחשב נייד היא חובה עבור אנשים רבים שנמצאים בדרכים. מקלדת המחשב הנייד של Amranos מאפשרת לך להקליד במהירות וביעילות. זה גם מגן על המחשב הנייד שלך מפני נזק. אם אתה סופר וצריך לכתוב במחשב נייד, תרצה לדעת מתי הגיע הזמן לשדרג. מתי צריך מקלדת למחשב נייד?

אם אתה צריך לכתוב הרבה במחשב נייד, תרצה לדעת מתי הגיע הזמן לשדרג. הדבר החשוב ביותר הוא שלמחשב הנייד שלך יהיו היציאות המתאימות למקלדת שלך. הנה כמה דברים שיעזרו להחליט אם אתה צריך מקלדת חדשה:

– אם חיי הסוללה שלך חלשים או אם הסוללה שלך מתה במהירות

– אם המקשים נדבקים או לא מגיבים היטב

– אם המקשים שחוקים מהקלדה עליהם

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מג'יק וונד – הכירי את שרביט הקסם
מי שמחפשת את החבר הכי טוב שלה שבמקרה עשוי מסיליקון ונועד לעבוד על הנקודות המגרות ביותר בגוף - כדאי...
קרא עוד »
אפר 01, 2021
מאגרי תמונות מומלצים
השימוש בתמונות בשיווק באינטרנט הוא דרך רבת עוצמה ליצירת קשר עם לקוחות פוטנציאליים. תמונות מאפשרות לך...
קרא עוד »
אוק 11, 2022
מדריך קניה: חזרה לבית ספר
יולי-אוגוסט כבר כאן, וממש בקרוב כולנו נפקוד את חנויות הציוד המשרדי על מנת לרכוש מוצרים לילדים לחזרה...
קרא עוד »
יונ 06, 2019