דרושים עובדים עם תואר – למה זה כזה משנה?

דרושים עובדים עם תואר

כל עסק רוצה להעסיק את העובדים הטובים ביותר שיש מכיוון שלעובדים יש השפעה אדירה על ההצלחה של מקום עבודה. ההבנה היא שככל שנעסיק עובדים יותר טובים כך נגיע להצלחה יותר גדולה וזהו משהו שכדאי לקחת בחשבון ולחשוב עליו לעומק. על רקע זה ברור כי הדרך הטובה ביותר להעסיק את העובדים הטובים ביותר שיש היא לסנן אותם מראש על פי קריטריונים ברורים, כפי שניתן לראות במודעות באתר אולג'ובס. אחד מכיל הסינון הטובים ביותר שיכולים להיות לנו זה השאלה האם לעובד יש תואר ראשון ואפילו תואר שני. ראשית כל, פעמים רבות התואר משפיע על הידע של העובד בתחום הספציפי שבו הוא עוסק כמו לדוגמא במשפטים, ראיית חשבון או אדריכלות. שנית כל, התואר מלמד אותנו על הרצינות של העובד ועל היכולת שלו ללמוד דברים מורכבים כמו שיש באוניברסיטה ועל כן זהו כלי קריטי בהערכת העובד לעתיד.

לימוד עצמי -באיזה מקצועות זה אפילו יותר חשוב מאשר תואר?

אך שימו לב כיום יותר ויותר מקומות עבודה מבינים כי התואר ממש לא קריטי להצלחה שלנו. אתם צריכים להבין כי כיום יש הרבה מאוד מקצועות אשר ברור כי למידה עצמית היא לא פחות חשובה מאשר תואר באוניברסיטה. הדוגמא הבולטת לכך היא העובדה כי בתכנות פעמים רבות המעסיקים ירצו לראות תיקי עבודות שלכם ואת השפות שלמדתם באופן עצמאי מכיוון שהם משפיעים על ההצלחה שלכם במקום עבודה. אז אנחנו לא אומרים לכם לוותר על תואר במדעי המחשב, בהנדסת תוכנה או חשמל אבל אנחנו כן אומרים לכם לצד זאת ללמוד גם שפות תכנות ולהשקיע בלימוד עצמי מכיוון שהוא לא פחות חשוב.

האם זה משנה היכן העובד למד לתואר?

עלינו לקחת בחשבון כי גם בין מוסדות הלימוד יש הבדלים ויש הבדל בין עובד אשר עשה תואר בהרווראד ובין עובד אשר עשה תואר במכללה נידחת. על כן אנחנו צריכים גם לשקלל את המוניטין של מקום העבודה של העובד ולקחת בחשבון את הנתון הזה כאשר אנחנו מתלבטים איזה עובד להעסיק ואיזה עובד לקחת.

אהבתם את הפוסט? מוזמנים לשתף אותו

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

עוקבים לטיקטוק

TikTok היא אפליקציית המדיה החברתית החדשה ביותר שהשתלטה על העולם. עם TikTok, אנשים יכולים ליצור סרטונים קצרים של עצמם מסנכרן שפתיים לשירים פופולריים. דווח כי

קרא עוד »