נאיה קולג – הדרך הנכונה לעולם ההייטק

זה לא סוד שיותר ויותר אנשים מנסים להשתלב בתעשייה הרווחית ביותר כיום – תעשיית ההייטק. תעשיית ההייטק בישראל זוכה לפריחה עצומה, וכל מהנדס תוכנה או עובד בעולם ההייטק שצבר וותק של כמה שנים, יכול לזכות במשכורות שיכל רק לחלום עליהם עד היום. כל זאת, גורם לאנשים להבין כי ההשתלבות בעולם ההייטק יכולה להיות משתלמת במיוחד עבורם, והם עוזבים את מקום העבודה הנוכחי שלהם ומנסים לעשות הסבת מקצוע להייטק. במקרים מועטים ניתן לשמוע על אנשי בעלי יכולות גבוהות, אשר למדו את חומרי הלימוד הנדרשים בשביל להשתלב בתחום בצורה עצמאית, והצליחו למצוא עבודה בעולם ההייטק. אולם, מלבד אנשים יחידי סגולה בעלי משמעת עצמית עצומה, שהצליחו לעשות את הבלתי ייאמן – ללמוד את החומר לבד. אולם מרבית האנשים לא יכולים לעשות את זה לבד – אז מה הפתרון עבורם?

מכללת נאיה קולג' – לימודי הייטק במגוון תחומים

לאנשים כאלה, אין ספק שהפתרון המתאים ביותר הוא לימודים במכללה כמו נאיה קולג', אשר תספק להם את כל מה שהם צריכים בשביל להגיע מוכנים אל ראיונות העבודה הקשוחים בחברות ההייטק – ולעבור אותם כמו גדולים. המכללה מעסיקה את המרצים המובילים ביותר בתחומם, אשר עובדים בעצמם בתעשייה, ויודעים לשים דגש על הנושאים החשובים באמת, בכדי שההשתלבות לאחר מכן בתחום תהיה חלקה וקלה הרבה יותר. אצל נאיה קולג' ניתן ללמוד מגוון תחומים מבוקשים בעולם ההייטק אשר מכשירים אנשים שלפני זה היו ללא רקע כלל בתחום, למצב שהם יכולים למצוא עבודה ראשונה בתחום – ומשם השמיים הם הגבול.

אילו קורסים ניתן ללמוד אצל נאיה קולג'?

בין הקורסים הרבים אותם ניתן ללמוד במכללת נאיה קולג' תוכלו למצוא קורסים מעולמות המידע (DATA) כמו קורס DATA ANALYSIS הכולל שימוש באמצעות כלי ויזואליזציה ואנליזה ושאילתות בשפת SQL, וכן קורסים נוספים כמו DATA SCIENCE (מדען נתונים) הנחשב למקצוע הנחשק ביותר בשנת 2021, וקורסים הקשורים בעולם הפיתוח כמו DEVELOPMENT הכולל לימוד מעשי של פיתוח תוכנות ואתרי אינטרנט בשפות כמו פייתון ושפות פופולריות נוספות כמו Angular, NodeJS, React ועוד. העובדה שהלימודים מתבצעים על ידי צוות מרצים אשר עובד בעצמו בעולם ההייטק ומכיר את הקשיים הקיימים לסטודנטים ללא רקע בתחום להגיע למצב שהם יכולים להשתלב באחת מחברות ההייטק המובילות, מאפשרת להם להעניק לכל אחד ואחד מהתלמידים את המעטפת הדרושה בשביל להכשיר אותו במהלך הקורס להיות מועמד ראוי שיוכל לעבוד בכל חברת הייטק שמחפשת עובד בתחום הנלמד.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מאגר תמונות
מאגר תמונות מוקדש לארגון ואחסון תמונות שצולמו והוא משמש לעתים קרובות צלמים מקצועיים וחובבנים כדי...
קרא עוד »
אוק 19, 2022
פיתוח אפליקציות לאייפון
למי מאיתנו שיש לו אייפון, יודע טוב כמה מסובך לתת הרשאה לכל אפליקציה. השירות של אייפון ואפל בכלל, הוא...
קרא עוד »
אוג 02, 2021
קורס פיתוח אפליקציות לילדים, במיוחד למצליחנים
קורס זה נועד לעזור לילדים לפתח את הכישורים הדרושים ליצירת אפליקציות עבור המכשירים שלהם. קורס זה...
קרא עוד »
אפר 24, 2023