איך להגיע לעמוד הראשון בגוגל?

איך להגיע לעמוד הראשון בגוגל?

להיות ראשון בגוגל זה סמל סטטוס. בעלי עסקים רוצים שהאתר שלהם יופיע ראשון בגוגל, לא מספיק להם להופיע בעמוד הראשון – הם רוצים להיות גם בתוצאה הראשונה. זו שמעל כל יתר המתחרים. מדובר הרי במוניטין ובמיתוג של העסק, האופן שבו הוא מוצג לפני האחרים תורם לכך שהגולשים יראו אותו כעסק מוביל בתחומו ולכן גם עסק אמין, גדול ויציב – כזה שאתה רוצה לקנות ממנו או לעשות אתו עסקים.

להגיע לעמוד הראשון בגוגל זה לא פיקניק ודורש עבודה סיזיפית לא פשוטה, סבלנות ולא מעט מחקר. המשיכו לקרוא כדי לדעת איך להגיע לעמוד הראשון בגוגל?

האם חייב להיות ראשונים בגוגל כדי לקבל הרבה תנועה?

התשובה לכך היא לא. על פי מחקרים רבים גם בארץ וגם בעולם, על אינספור אתרים מקודמים בתחומים שונים, מרבית הקהל בגוגל נכנס ל-5 התוצאות הראשונות במנוע החיפוש בדרך כלל. ככל שתעלו יותר לתוצאה הראשונה כך אחוז האתרים שלוחץ ומגיע לאתר הולך וגדל. עם זאת, מקום ראשון בגוגל לא בהכרח מבטיח את התוצאה הרלוונטית לגולש ואילו גם מקומות 2-3-4 בדרך כלל יוכלו להניב כמות יפה של גולשים ולקוחות פוטנציאליים. לכן היו רגועים וסבלניים – אפשר לקבל תוצאות גם בדרך למקום הראשון.

ההגעה למקום הראשון תלויה במספר משתנים:

  • תחרות – התחרות היום היא הגדולה איי פעם בכל התחומים. למעשה כל יום שעובר קמים עשרות אלפי אתרים חדשים בעולם (ואולי יותר) באינספור תחומים שונים. יותר יזמים נכנסים להשקיע באינטרנט ופותחים אתרים משלהם, יותר חברות משתכנעות שהן חייבות להיות באינטרנט כדי לקרב בין הקהל למותג ועוד. כמובן שביחס למדינות מסוימות אצלנו התחרות היא קטנה בהרבה אך ביחס למדינה שלנו בתחומים מסוימים גם כן ניתן לסבול מתחרות לא פשוטה. לכן זה עשוי לקחת זמן להגיע למקום הראשון – קחו זאת בחשבון.
  • איך ניתן לעקוף את המתחרים? – עובדים בצורה סיזיפית לאורך זמן. מבצעים מחקר מעמיק ומשיגים קישורים איכותיים יותר מהם, בונים את זה בצורה נכונה עם עבודה מסודרת לאורך זמן וייתכן ובבוא הזמן תעקפו את המתחרים שלכם עד למקום הראשון. האפשרות השנייה היא לבצע מחקר מילות מפתח מעמיק ולמצוא ביטויים עם נפח חיפוש קטן יותר ופחות תחרות ולהתברג שם בתוצאות הראשונות על נפח ביטויים גדול יותר.

איך נמצא ביטויים רלוונטיים לקידום?

ניתן להשתמש בכלי מילות המפתח של גוגל כמובן. ניתן לרגל אחרי אתרי מתחרים ולמצוא רעיונות נוספים לביטויים מחופשים. ניתן להשתמש בהשלמה האוטומטית של גוגל לחיפוש שלנו. לדוגמה: לבצע חיפוש לביטוי כללי או ראשי ולתת לגוגל להשלים אותנו לפני שאנו לוחצים ENTER לחיפוש ולגלות ביטויים נוספים חדשים.

לסיכום

השתדלו להשקיע את המשאבים שלכם בביטויים עם נפח חיפושים נמוך יותר אך בפריסה רחבה יותר מה שיגדיל את הסיכוי שלכם להגיע לעמוד הראשון בגוגל והרבה יותר במהירות מאשר בביטויים התחרותיים יותר.

> מידע מקצועי והמלצות נוספות ניתן לקבל באמצעות אתר https://seowho.co.il!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך משיגים קישורים חיצוניים?
כל בעל אתר יודע שכדי שמי שצריך לפגוש את האתר ולהתרשם מהמענה שהוא מספק, הוא צריך לקדם את האתר. להפיץ...
קרא עוד »
אוג 12, 2021
לשחק פוקר ברשת
פוקר הוא משחק של מיומנות ומזל. זה לא יוצא דופן שלשחקן יש מזל רע ומפסיד את כל כספו. משחק הפוקר קיים כבר...
קרא עוד »
נוב 09, 2022
למה כדאי להשתמש במערכת פריוריטי ולמי זה מתאים?
מערכות ממוחשבות יכולות להביא לנו תועלת מרובה. במיוחד אם מדובר על עסקים גדולים ומחלקות מגוונות. ככל...
קרא עוד »
דצמ 09, 2021